Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet még a hiba?

Mi lehet még a hiba?

Figyelt kérdés
s50es sinsonom nem akar beindulni...henger jó, gyertya szépen szikrázik, karbit ki tisztítottam, az is jó...
2010. ápr. 24. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kompresszió, illetve falsot szív valahol.
2010. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hogy tudnám megcsinálni?
2010. ápr. 24. 19:54
 3/15 anonim ***** válasza:
kap benzint rendesen?
2010. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Az 1 dolog hogy szépen szikrázik de ha nem jó helyen van a gyujtása akkor hiába az isteni szikra.

Honnan irsz megcsinálom neked...

2010. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
komárom esztergom megyéből írok...és nem tudom h kap-e rendesen benzint...után gyártott henger van benne...kisebb a beömlő nyílás...egész nap a mocit szereltem...már a tököm televan
2010. ápr. 24. 21:32
 6/15 A kérdező kommentje:
írjátok le h mit csináljak és majd megcsinálom..bármit...van időm :D
2010. ápr. 24. 21:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy jó helyen van-e a gyújtás, nézd meg hogy a szikra nyomás alatt is elég erős-e. Nézd meg hogy benzines lesz-e a gyertya, nézd meg a karbin a hidegindító, és az alapjárati rendszert.
2010. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
valami oknál fogva a gyertya nem lesz benzines, teljesen száraz, és azt hogy tudom ellenőrizni h jó helyen van-e a gyújtás?
2010. ápr. 25. 12:18
 9/15 anonim válasza:
Azt elég bonyolult elmagyarázni hogyan ellenőrzöd de a lényeg hogy kiveszed a gyertyát jobb oldali dekni le es forgatod a lendkereket a hengerbe beledugsz 1 csavarhuzot pl. es nezed a megszakitot mikor nyit amikor nyit akkor a dugonak a felsö holdpontnal kell lennie vagyis szakszerüen a felső holdpont elött 3mm errel ezt ugy nadjabol lehet ellenörzni mondjuk nekem megy nemtom neked menne e.
2010. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

De ha csont száraz a gyertya akkor benzin problémák is vannak.

Javaslok szakembert mert lehet több kart csinalsz mint hasznot.

2010. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!