Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Át tudom vinni a régi autómról...

Át tudom vinni a régi autómról a pályamatricát/bónusz fokozatokat ha veszek egy újat de a régit nem adom el?

Figyelt kérdés
Illetve a régit ki tudom e vonni a forgalomból ideiglenesen. Csak az újjal járnék , a régi szervízbe menne, felújításra több hónapra.
2016. szept. 29. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A pályamatricát az ügyfélszolgálatokon átírják az új autóra, csak valami 1500 Ft ügyintézési költséget számolnak fel. Ne felejtsd elvinni mindkét forgalmi engedélyt, mert kérni fogják.

A biztosítási bónuszt ideiglenes kivonás esetén nem szokták átvezetni a biztosítók, de úgy tudom bizonyos esetekben fel lehet cserélni. A régi lesz A0-ban, és az új megkapja a bónuszt. Erről inkább a biztosítási ügynöködet kérdezd meg.

2016. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos! Ha nem Te vagy az egyik kocsi tulaja akkor kell meghatalmazás is a tulajtól.
2016. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Forgalombol ideiglenesen kivonni az onkormanyzatnal tudod!Kell hozza a forgalmi mert bele fognak pecsetelni!Par ezer forint a tortenet es fel evre szol!
2016. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a részletes válaszokat. még annyi lenne, hogy amig nincs forgalomban, addig a teljesítményadót és a biztosítást fizetni kell?
2016. szept. 30. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ki van vonva akkor nem, de a biztosítóhoz vinni kell a forgalmit amibe bejegyzik az ideiglenes kivonást.
2016. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!