Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan működik a navigációs...

Hogyan működik a navigációs szoftver autóba épített eszközbe?

Figyelt kérdés
Tervezek az autómba venni egy multimédia rendszert (elvileg android alapú) 2 sd kártya foglalata van 1 a gps programnak és 1 sima. Kérdésem, hogy ezeknél a rendszereknél hogyan működik a navigáció? Konkrétabban: Volt egy Garmin GPS készülékem aminek ugye volt egy alap programja és az sd kártyára a gyártótól kapott térképet kellet felrakni. Androidos telefon esetében pedig leszeded a googleplay-ről és telepíted a programot. Melyikhez hasonlít jobban az autós multimédia/navigációs rendszer? Ha androidos akkor hogyan tudok bele venni térképet/navi programot (a playről rögtön csak telepíteni tudom, sd kártyára menteni nem)?

2016. szept. 27. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ugyanúgy fog működni, mintha egy okostelefonra telepítenéd a GPS szoftvert.

Programból pedig van ezerféle, offline, online...

Offline közül a Sygic-et ajánlom, nekem bevállt. Online-ból pedig szerintem a Waze a legjobb.

2016. szept. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom vagy magára az eszközre letöltöd ha pl wifi képes és van annyi belső tárhelye. Vagy asztali gépre letöltöd, ő pedig sd-kártyáról, udb-ről, cd-ről vagy valamilyen adathordozórol beolvassa.

Nekem a gyári még nem okos Androidos (2005-ös Opel) navigációm is így működik.

2016. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!