Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogópártiak! Mi tettszik...

Robogópártiak! Mi tettszik ezekben a gépekben?

Figyelt kérdés
főleg 15-16 évesektől várok válaszokat, de lényegében mind1. miért jó a robogó, és miért nem? (nem lehordást, hanem jó és rossz tulajdonságokat kérek. és nem sértegetés céljából tettem fel a kérdést, hanem vélemények érdekelnének) :) főleg az 50-es sportrobogókról. köszönöm!
2010. ápr. 23. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem azért választanak robogót az ennyi évesek, köztük énis, mivel nem tehetik még le a jogsit kocsira, vagy ha kocsit nem akarnak, akkor nem tehetik le még nagyobb motorra :) illetve pontosabban úgy értem, hogy persze, lehet venni 50köbcentis sportmotort is, de akkor inkább már egy robogó, ugyanis ugye azok közt van nagy testű(mégis 50köbcentis) amiről nem látni, hogy annyis lenne :) szóval ilyenkor a legjobb megoldás a robogó
2010. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert imádják a gépet!Jó furikázni városba A-ból B-be jutni!Énis imádok!Egyszeruen nevetsegesek az 50cm3as sportok...Enduro,Supermoto 1 fokkal jobb!De ha csak 50cm3asra lehet jogsim inkabb elvezem a robogot minthogy valtogassak a kis faluba:D Én nagyon élvezem!
2010. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olcsóbb mint egy váltós motor. Pl a simson elég drága ahhoz képes hogy 20-30 éves motorok, az endurók meg 150ezer ft-tól kezdődnek.
2010. ápr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a kategóriában felesleges váltós motort venni, szoktam látni, hogy mennek ezek. Kapcsol a gyerek 4-et aztán megy kb. 45-el, ha meg hirtelen meg kell állni újra vissza kapcsolni. Ez szerintem fárasztó és nem városba való, ahol sokszor meg kell állni, autókat kerülgetni, egy 50-es motorral meg úgy se túrázni fog járni senki.


16/F

2010. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme robogónak. Lassú, és 1 robogót előbb ellopnak mint 1 simsont. haveromnak van 1 rieju rr 50ese tuning nélkül megy 110et és hat sebességes. Annak azért több értelme van.
2010. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a rieju az egy rossz motor. osztálytársamnak az van, a kínai aksi a második telén felfúvódott, a gyújtást hetente kell állítani, a karbiról meg nem is beszélve. cska a baj van vele.
2010. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!