Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Lenne egy olyan kérdésem hogy van egy 94 év mercedesem ami úgy dönt hogy egyszer csak nem indul de a motor hajt öniditó jó de ha meghúzzák elindul 2m belül új az aksim?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szabad a gazda. Új az akksid? Hány éves a kapitány?
2016. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján első blikkre gyújtáskapcsoló, de azért illene kimérni egy próbalámpával biztos ami tuti :)
2016. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

véletlen se írd meg milyen színű mercédesz.

Amugymeg vidd el szerelőhöz.

2016. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt google fordítóval csináltad?
2016. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Johnny Bravo ***** válasza:
Zárlatos az ablakmosó spricni!
2016. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Föttögött előtte?


Johhny Bravo: nem írsz marhaségot, vannak fűtött spricnik is, azok lehetnek zárlatosak.:)

2016. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló a kapitány ahogy te nevezed a férjem aki 35 éves 15éve vezet tehát nem gpndom hogy ez okozná a próblémát.Mellékesen hivatásos teher auósofőr.Az aksira azért írtam hogy új mert 3 napja amikor nem indult befutottunk egy boltba és vettünk egy újat és akkor is csak húzásra indult el.Szerelőnél már volt önindítót cseréltek rajta.A szerelő sem érti mi okozhatja.Azért tettem fel utt a kérdést hátha valaki hasonlóan járt.Nem pedig hogy értelmetlen válasz kapjak.
2016. szept. 17. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Látom az iróniát nem érted. Ez pedig nagyon nagy baj szerintem - mert az irónia értelmezéséhez szükséges egy csipetnyi intelligencia.


"Kedves első válaszoló a kapitány ahogy te nevezed a férjem aki 35 éve..." - Nekem ebből az jött le, hogy nagyon, de nagyon nem érted mire céloztam.


A "hány a éves a kapitány" az abszurd kérdésekhez tartozik. Nem a férjedre , sőt még csak nem is egy kapitányra gondoltam. Tudod miért írtam amit írtam, azért írtam mert a kérdésed is abszurd. Olvasd csak tovább, alább :)


Most olvasd el légyszíves a kérdésedet ( ami egy remek barokk körmondatba is beillene). Mivel írásjelekkel elég fukarul bánsz nem tudom e feltűnt neked, hogy mire kérdezel rá? Arra kedves kérdező, hogy elindul e az új "aksid"? ( AKKumulátor -> aKKsi ).


Nos, igen ,szerintem felfogtuk mit akarsz "kinyöszörögni". Ellenben te nem vetted magadnak a fáradságot, hogy legalább a többi embert megtiszteld azzal, hogy normálisan megfogalmazod a kérdésed - akkor milyen jogod követelsz te itt bármit? Légyszíves ne gyere azzal, hogy siettél, telefonról írtál ...miegymás.


Nem az itt az elvárás, hogy nyelvtanilag kifogástalan, jambusokban írt strófákkal kérdezz, de egy minimális szintet meg kell lépni - hangsúlyozom ez a saját véleményem.


Ezt a szintet te ezzel a kérdéssel te nem ütötted meg.

2016. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* igen én is vétettem egy zsáknyi hibát a fenti irományomban, de eléggé összeszedett gondolatok szerintem :)
2016. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!