Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rendőrök mérnek mozgó...

A rendőrök mérnek mozgó rendőr autóbol is?

Figyelt kérdés
az történt velem h 90-el mentem hajnal 2 kor a camponánál és jött velem szembe a rendőr autó, egyből fékeztem de biztos töbel mentem el melette mint 50.Utánam is fordult de nem jött utánam és haverom mondta h lehet mért.Ha igen akkor mire számithatok?
2010. ápr. 22. 18:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Biztosan nem.
2010. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Tudnak mérni de téged tuti nem mértek.
2010. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

fizikaóra - mozgó koordináta rendszerek

vagy csak egy olyan szösszenet, hogy a traffipaxot álló helyzetre hitelesítették

2010. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudnak mérni mozgó rendőr autóból is, pl van pár Skoda Oktávia RS, amit még az autópálya rendőrség kapott anno... amikor átadták őket, akkor olvastam egy újságcikkben hogy fel vannak szerelve olyan műszerrel ami az előtte és mögötte lévő autónak a sebességét és be tudja mérni, és méri is ha úgy van.


De gondolom ez igencsak költséges, nem hinném hogy a közúti rendőröknek ilyen szerkezetük lenne :)

2010. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

de nem szembejövő forgalmat mérnek


amúgy gondolkozzatok már egy kicsit

szembejövő autó jön 80-nal, rendőr megy 50-nel - ha a traffipax nem méri a saját sebességét, akkor mér 30-at

2010. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen igaz, szembejövőket nem mérnek, szóval kérdező, nyugi :))
2010. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én felvidéki vagyok.

Nálunk Szlovákiában mindennap éjjel-nappal mérnek közutakon, autópályán is mozgó rendőr, de főleg civil kocsiból is, és keményen megszívatják az embert minimum 100 euróval, nincs tolerancia hogy mennyi %-al stb. Az álló radarral is mérnek, de a mozgó radar a kedvence a rendőr uraknak,ezzel többet kaszálnak be. Két kocsival mennek, az egyiket előre küldik a másik szedi be a pénzt a büntetésekből, mire a többi autós kiszűri már késő, így is csak 15 percig vannak egy bizonyos szakaszon, aztán tovább mennek portyázni.

Nálunk minden autó gyanús, mert lehet benne radar.D

2010. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 19:58


Neki van igaza!

Mozgó autóból tuti nem mértek be

2010. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Be tudnak mérni és szoktak is, sőt mindkét irányban, van egy pár ilyen rendőrautó.
2010. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki nem hisz a mozgó traffipaxban, annak itt egy link: [link]


Megjelenés időpontja: 2003. december 17., 12:16,

Tehát ha már akkor volt mozgó traffipax akkor most ne lenne???


Ne vicceljetek már. :D

2010. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!