Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1-3 literes benzines kanna van?

Joco92 kérdése:

1-3 literes benzines kanna van?

Figyelt kérdés
Van egy mopedem (babetta) és szeretnék hozzá egy kannát de az 5L az már nagy. Esetleg tudtok nekem pár literes kannákat ajánlani?! Tudom hogy elég lenne egy mű anyag flakon vagy olajos kanna, persze olaj nélkül, de azokban tudtommal nem érdemes szállítani benzint meg a súrolódástól ki alakulhat szikra. Ezért mellőzném a műanyagos megoldást. Válaszotokat előre is köszönöm.

2016. szept. 11. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán jó a kólás flakon, de ha ilyen szikrák meg súrlódás miatt aggódsz, használj hígítós flakont.
2016. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kólás flakonba nem adnak benzint a kúton.


A Babszira minek tartalék kanna, indulsz a Párizs-Dakaron?


Ha kifogy az üzemanyag átteszed tartalékra és mehetsz még legalább 20 km-t, az alatt meg csak találsz egy kutat!?

2016. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 JohnnyBoy002 ***** válasza:
Én fűkaszához 1 literes 2T olajos flakonba szoktam benzint hozni. Ebbe engednek a kúton tankolni, mert széles a szája, belefér a pisztoly vége. Ebből kényelmesen is lehet tölteni a kaszába/fűrészbe, nem nehéz tartani és kis helyen is elfér. 2 lieteres PET palackba nem adnak ki benzint, dolgoztam benzinkúton... A másik, 1 liter benzint nem tankolhatsz, 2 a limit. Tehát úgy tankolj, hogy a motorba is tenni kell, én kocsival együtt szoktam ebbe a kis flakonba tankolni.
2016. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly én is fűkaszához kerestem kannát, de 5 literes volt a legkisebb, amit kaptam. Így se tankolom tele, mert kb 2 literből egy évig nyírok vele.

És igen, ez a legkisebb mynniség, amit kiadnak a kúton. Én kevesebbet nem tudok azzal a módszerrel sem, mert az autóm gázolajos.

2016. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Válaszaitokat köszönöm. A babettán a tartalék már nem jo azért nem tudom azt használni. Egy régi Univerzális Parkettlakk Hígító üvegét használom amit már előre be kevert benyót fogok tárolni 1 literes.
2016. szept. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!