Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért füstölt az autom a...

Istvan77 kérdése:

Miért füstölt az autom a motortérben majd leállt?

Figyelt kérdés
ople aszta 1.6 16v az autom jöttem hazafele kettesnél elkezdet rángatni majd leállt és füst jött a motortérböl majd leállt utána le is merült az aksi tolásra beindult majd nem volt semmi baja megint .miért lehetett ez?
2016. szept. 7. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most ez valami vicc ugye?


Elkezdett rángatni,le is állt,de ennek tetejébe még füst is jött a motortérből,de te utána azért még betoltad és mentél vele?


Lényegtelen a megoldás,neked kerékpár kell,nem autó.

2016. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Belevert az index a karterbe aminek hatására történt ami történt. Nem lesz olcsó mulatság javítani!
2016. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ablaktörlő fordulatszám szondájának a bütyköstengelye kikopott..
2016. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is a bütyköstengelyre vagy a rotátorprimőr szankcionátorára gyanakodok.
2016. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
egy légy repült a motorba, az égett el és füstölt.
2016. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Venni kell bele uj fütőbetétet, mert az olaj öreg voltbenne es az füstőlt!
2016. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
már tudom mi lett a baja leégett az öninditom mert inditásra nem indul csak tolásra
2016. szept. 7. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés viccesen hangzik (és valószínűleg troll kérdés) de sajnos tényleg vannak ilyen hülyék.Nem kell autószerelőnek lenni ahhoz hogy tudja az ember nem szabad (vagy legalábbis nem ajánlatos) újraindítani olyankor a kocsit ha füstöl a motor.Én hülye vagyok a kocsikhoz de ilyen esetben biztos hogy elvontatnám ilyenkor a kocsimat és megnézetném szerelővel.Mégis hogy lehet valaki ennyire ütődött hogy ezek után még beindítja?Ezek akkor is képesek lennének menni a kocsival ha lángolna a motor
2016. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért a teljes kábelezést sem ártana megnézni, hátha

elégett a gyújtáselosztó is, és legközelebb a motorház-

tető fog villámokat szórni.


Ha önindító, akkor kb zárlatot kapott az aksi, szóval

annak is mondj búcsút (ha fel is tudod tölteni, már nem

fogja tárolni a töltést, mindig szívni fogsz vele).

2016. szept. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a t. tulajdonos annyira süket, hogy nem vette észre, hogy megszorult a gyújtáskapcsoló indítás állásban, és úgy maradt. Vagy a behúzótekercs szorult meg, és bent maradt a fogaskoszorúban a fogaskerék. Mindkét esetnek nagyon jellemző hangja van, és pár perc alatt végleg megöli az indítómotort. Kifogástalan állapotú akku esetén autó simán kigyullad.

Ilyen eset volt ez a balul elsült autólopási mísérlet is. Valamit babrálhattak az önindító vezetékével, szétkötni már nem tudták, otthagyták, mire a tulaj észrevette, már égett az egész autó. Mire a tűzoltók kiértek, másik 5 autó is kigyulladt:

[link]

2016. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!