Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van ilyen szabály?

Van ilyen szabály?

Figyelt kérdés
Létezik olyan szabály amely korlátozza hogy hány wattig lehet hangfalat bekötni a kocsiba? Van a kocsimnak dupla generátora amelyböl csak egyet használ a kocsi a másikat is tekeri de arra nincs semmi bekötve tehát elhelyeznék bent egy másik akkut amit a pótgenerátor töltene és az akkura kötnék egy 12~220 átalakitót amely az erösitöt meg a hangfalat látná el a hangfal pedig a hátsó ülésen lenne a biztonsági övekkel rögzítve.Így szabályos a dolog vagy a rendör egy igazoltataskor belémköthetne miatta? A hangfal 1000W.
2016. szept. 2. 18:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sajnos büntit is kaptam a hangfal mellé bakker a tököm ki van már hekákkal.Lazulós 100-120-as utazó ( kell a fordulat a generátornak) 70-es táblánál tegnap estére bele is raktam egyébként.

Ma hajnalban megindultam hazafelé a rendör szokásos dumája jogsit forgalmit jön az okítás stb. Benézett hátra elkezdi uram miért nincs az audió kellék a tetöcsomagtartóra rögzítve és mi az a sárga doboz (a 12-es átalakítóra értette)

Mondom neki hogy nem volt nálam gumipók. És a doboz? Nem lenne szerencsés ha trafipax blokkolót használna. Mondom nem is az egyszerü aksitöltö. Meg akarta vizsgálni a majom-állat és megrázta. Most pedig hatósági személy veszélyeztetése.

2016. szept. 3. 05:47
 12/12 JohnnyBoy002 ***** válasza:

Nah megérte Neked ez? Eleve elvehetik a forgalmi engedélyét a kocsinak, sőt ha jól tudom akkor a rendszámát is és akkor újra forgalomba kell helyezni a 0-ról a vasat, új rendszám, szigorított műszaki, stb.


De ahogyan látom a Te helyzeted ennél túl haladt, hatósági személy veszélyeztetéséért azt hiszem még börtön is jár, ezt megúszhatod egy felfüggesztettel csak, hogy az meg fog látszódni az erkölcsi bizonyítványodon, ez pedig sok helyen hátránynak számít. Mind e mellé jön még egy gyorshajtás, engedély nélküli gépjármű átalakítás... hát komám, Te hülyébb vagy az engedély nélkül nyaraló és az autópályán pöffészkedő polgár őrnél is!

2016. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!