Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Márkaszervízből veszek használ...

Márkaszervízből veszek használt autót, ott is lehet alkudni az árból?

Figyelt kérdés

2,8 millió az autó. -300 ezer sok, vagy még beleférhet szerintetek?

Köszi :)



2016. aug. 31. 05:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Általában nem lehet. Ha megy az üzlet azért, ha nem megy, azért..


Azontúl a kínált áru kapósságától is függ..ha egy (amúgy eladhatatlan)járművet meg sem néznek, közel-távol érdeklődő sincs, akkor majd átírják az árcédulát...de ha odamész a tulajhoz, hogy olcsóbban megvennéd, akkor esze ágában sem lesz csökkenteni az árat, mert kapás van...most jön a fárasztás (a legjobb dumás értékesítő)

2016. aug. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem ennyit. Nekem 3M-es listaárból 50k-t vagy új nyárigumiszettet akart max engedni a márkaszervíz kereskedője. Jó fél órás alkudozás után (végén már az üzletvezető tulajjal) odáig sikerült eljutni, hogy marad a listaár, de új gumi és teljes átírási költség (és ügyintézés) átvállalás. Utóbbi szük 80k lett volna plusz az utánajárás ideje.

Szummázva a 3M-ből kb. 130k-t sikerült lealkudni.

Illetve plusz egy infó: ha nem kértem volna használatutó garanciát, akkor engedtek volna még 90k-t. De kértem.

2016. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szántóvető ***** válasza:
persze hogy lehet,próbáld meg.legfeljebb visszamész másnap és megveszed.
2016. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
300 ezer az picit sok, de azért lehet alkudni valamennyit. 0 km-es autóból is lehet alkudni, használtból is lehet. Próbálj valami hibát találni (azért ne keress a kákán is csomót), és az alapján alkudj.
2016. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Normálisan viselkedve lehet
2016. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm szépem, pont az ilyen tapasztalatokra voltam kíváncsi. :)

300 km-re van az autó, ezért sajnos nem olyan egyszerű, hogy visszamegyek másnap. :(

2016. aug. 31. 15:08
 7/13 szántóvető ***** válasza:

szokásos szitu:többmilliós autót akarsz venni de 300 Km gondot okoz.

akkor alkudozz kora reggel,és menj vissza aznap délután.közbe keress egy kuplerájt és élvezkedj,még a szeksz is másképp fog esni ha az új verdádra gondolsz.

2016. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de nő vagyok :)
2016. aug. 31. 18:27
 9/13 anonim ***** válasza:
A nőknek is lehet ám szexelni. Viccet félre. De lehet alkudni mindenből. Én mikor újat vettem A 3.5 millából 180 ezret tudtam lealkudni.
2016. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha csinos szőke vagy, akkor csak ügyesen kell lebonyolítani a próbautat...
2016. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!