Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet saját személy vagy...

Hol lehet saját személy vagy kisteherautóval rendelkező sofőrt találni másodállásra?

Figyelt kérdés
A jófogáson hiába hírdetünk,lekorlátozzák a hírdetéseket csak nagyon kevesen jelentkeznek,és azok is heti 5-6 napos munkt, inkább C kat. - keresnek nem saját autóval. Mi viszont csak saját autóval rendelkező sofőrt keresünk.

2016. aug. 30. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én vállaltam ilyen fuvarokat, de ott a megbízó adta a gázolajat, és havi 100 000 ft-ot. Viszont az kikötés volt, hogy városban rohangálásról szó sem lehet, max 60-40% autópálya-város. Szerencsére legtöbbször pályán kellet menni, elég nagy távokat, meg sokszor rátudtam szervezni a saját fuvaromat is, így megérte mert egybe megcsináltam a két fuvart.
2016. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!