Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Maserati mióta lett ilyen...

A Maserati mióta lett ilyen felkapott? Egyébként, milyenek?

Figyelt kérdés

Régebben, nem is hallottam erről a márkáról.


Az utakon is látni azért belőlük, egészen szépe.Olyan egyediek.


Ez a márka, az Audi,BMW,Merci hármas konkurense?



2016. aug. 28. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Az, hogy te nem hallottál valamiről, még nem jelent semmit. Wiesmann-ról hallottál már? Pedig olyan autó is létezik ám.

2016. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy neves, patinás, olasz autómárka, komoly történelemmel. Soha nem volt egy gyakori autó, elég exklúzívak. Tényleg van egy stílusuk, ami egyedi és összetéveszthetetlen, én is imádom a Maseratikat, pedig amúgy nem szeretem az olasz autókat. A német trióval van műszakilag egy szinten, viszont a Maseratinak nagyobb a presztízse, és drágábbak is, meg ugye ritkák. Amúgy még most sem felkapottak, mai napig alig látok az utakon Maseratit, pedig tényleg már mindenféle autót összevásárolnak az emberek.
2016. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felkapottnak nem mondanám, kb. havonta látok belőle egyet. Az általad említett német autók azok maximum kishazánkban számíthatnak presztizsautóak, Németországban 10-ből 5-en biztos ilyennel járnak és nem a 10-15 éves modellekkel. A Maserati mint már írták is az már a luxusautó kategória. Szerintem is szépen néznek ki, és biztos jól is mennek. Ha annyi pénzem lenne én pl. előbb vennék egy Maseratit mint egy Ferrari-t vagy Lamborghinit. Mondjuk utóbbi 2 némileg drágább is, de attól még nem tetszenek annyira. A Maserati max. a Porsche konkurense lehet németek közül nem a tucatautóké.
2016. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1997-es Maserati Ghibli-m van, környéken egyetlen, országban van több, és már újabb.
2016. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!