Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha foltos a lakk az autón,...

Ha foltos a lakk az autón, úgy átmegy műszakin?

Figyelt kérdés

20 éves Peugeot, a gyári lakk elég rondán foltos lett rajta a naptól/esőtől, még ha kézzel lekenném ecsettel, akkor is jobban nézne ki.

Más baja nincs, de így átmenne műszaki vizsgán?



2016. aug. 28. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel semmire nincs kihatással műszaki-közlekedésbiztonsági szempontból-így senkit nem érdekel,át fog menni.
2016. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mintha lett volna valami ilyesmi kitétel, hogy azért nézzen is ki valahogy az autó, ne legyenek más színű elemek rajta, meg ne legyen feltűnő.
2016. aug. 28. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az OT vizsgával kevered ezt a tételt. Ott szoktak szigorúak lenni, még a legutolsó ablakmosó tartályt is nézik.
2016. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esztétikai hiba, a sima ZT2-es vizsgán nem kizáró ok.Teszem azt, ha te lekened az autód korong ecsettel, mert neked úgy tetszik, de a szín egyezik a forgalmiba írttal, akkor átmegy, ha csak ez a "hiba".........
2016. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért még nem szólnak. Én autóm estése is tiszta retek már meg vannak rajta javítások is bőven amik minimálisan de látszanak. Nekem műszakin tavaly amikor vittem ott a vizsgabiztos még meg is jegyezte hogy látja hogy az autó már volt jócskán javítva de mivel semmi hibát nem találtak rajta mert a túlzott rozsdásodás is kizáró ok és mivel látták hogy volt javítva megfelelően így átengedték. Kisebb foltokban ha eltér a szín azért sem szólnak bizonyos százalékig megengedett.
2016. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, akkor reménykedek. :)
2016. aug. 29. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!