Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb autó márka?...

Melyik a legjobb autó márka? Merci, Audi, Lexus, Lamborghini, Volvo? Ha sok-sok pénzetek lenne melyik kellene?

Figyelt kérdés
Mos ne az árát nézzétek hanem mint autót!
2010. ápr. 20. 21:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

19:35

egy ujabb bmw-s f@szkalap. csak azt tudnám mért nem ülsz az áhitott bmw-ben és vered a müszerfalra?! mért inkább a gép elött ülsz? jah h ugy még kocsid sincs...csap nagy pofád van autot meg még nem láttál csak a helyesírásba tudsz belekötni.szánalamas...

2010. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Gyökér!Már a harmadikat használom.A műszerfalra még nem sikerült, de a klíma hátsó levegő kilépő nyílásába, már beleverte a volt csajom, igaz, nem az autó miatt, hanem csak mert jól esett és így sikerült, de bukta, mert asszony rájött és azóta csak Ő és a hitvesi ágy:(De legalább van miről mesélnem, nem úgy mint neked...)
2010. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
ha olyan fantasztikus a bmw akkor az elsö kettöt mért adtad el ?! én ha megtehetném h megvegyem a kedvenc autom akkor soha nem adnám el...
2010. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire sötét vagy?Mert mindig az új szériásra cserélem.De ezt ha te nem érted, az a saját szegénységi bizonyítványod:)))
2010. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

bmw x6

bently continental gt

lamborghini gallardo

2010. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Hát szerintem attól függ, mit akar az ember. A Volvo például nagyon jó márka, de nem sportkocsi, tehát nem egy kategória a Lamborghinivel. De nekem a Lamborghini az örök kedvenc, no meg a DMC-12-es.:D
2010. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
Hát most a Mercedes, Audi, Lexus, Volvot hogy rakod össze egy Lamborghinivel? :) Most ha a mondjuk a Mercedes SLR Mclaren vagy Audi r8 és Lamborghini Gallardo vagy Murcielago az már elgondolkodtató. De így hogy csak a Márkát nevezzük meg a a típust meg nem, egyértelmű hogy a Lamborghini lesz a nyerő mivel a legdrágább közöttük. Meg a Lamborghininek nem kell bemutatni a formáját megjelenését sportos elegáns stb Meg sokan mondják hogy így úgy M-es Bmw persze szép komoly gyors drága gyönyörű de hiába nem adja azt vissza mint egy Lamborghini más jelleg az egész. Nálam a Lambo a nyerő egyszer talán meghúzom a szarvát... :)
2010. jún. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
sztem a Lamborghini a nyerő:):D
2010. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az Audi és a Volvo :)
2010. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Járkálni kellene, akkor egy Rolls vagy Maybach megteszi. Driftre egy Brabus - ez már ott a sejkeknél is jónak számít. Sportkocsinak meg csajozni Bugatti Veyront használnék. Terepjáróként csakis Toyota ! Rallye-zni egy Subaru Impreza. De természetesen kéne valami, amivel feltűnésmentesen is tudnék közlekedni, mivel a kőgazdagokra sokan fenik a fogukat. Ez mondjuk legyen egy Volvo.
2010. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!