Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kék T betűt lehet használni?

Kék T betűt lehet használni?

Figyelt kérdés
Nem rég lett meg a jogsim és szeretnék olyan kék matricát rakni a kocsim hátuljára. Szabad használni? És ha igen hol tudom beszerezni?

2016. aug. 25. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,és autós boltban.
2016. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. aug. 25. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Jobb ha nem teszed ki mert megszivatnak a bmw, audi, mercedes tulajdonosok.
2016. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha komoly autód lesz, akkor nyugodtan kirakhatod. Én nagyon élveztem mikor a mögöttem lévő úgy döntöttek, hogy "ez még csak tanuló, meg kell előznöm" mentalitást nem tudták átvinni a gyakorlatba, mert nem voltak képesek legyorsulni :)
2016. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Mikor feleségem vezet, mindig kitesszük a T táblát (mivel ritkán vezet és bizonytalan).

A tapasztalat az, hogy Budapesten jelentősen toleránsabbak, míg vidéken (Kaposvár, Szeged) türelmetlenebbek az autósok.

2016. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
48%

Semmit nem ér az a T betű, csak egy támadási felületet ad a többieknek.

Ha megvan a jogsi, akkor a nagy feladat annyi, hogy rutint szerezzél. Ezt pedig úgy éred el, ha minél többet vezetsz, és sokat gyakorolsz. És persze az eszedet használni nem tiltott dolog soha. Hajrá! :)

2016. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!