Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 3-3,5M Ft-os használt...

Egy 3-3,5M Ft-os használt autóból mennyit lehet alkudni, ti mennyit tudtatok alkudni, mikor vásároltatok hasonló árkategóriában?

Figyelt kérdés
100-150ezer reálisnak tűnik?

2016. aug. 21. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
5-10% alku az teljesen reális, LEHET. Szóval igen 100-150 simán.
2016. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átvizsgálás nélkül a semmire nem alkudoznék . Megnézetném vizsgaállomáson kiderül miket kell cserélni , ennek függvényében tárgyalnék vagy lépnék ki belőle .
2016. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondold meg hogy tényleg kell neked ennyire drága használt autó?Mi sajnos egyszer bele estünk ebbe a hibába.Vettünk 3 millióért egy használt Mercédesz Vito-t de el kellet adnunk mert állandóan baj volt vele és lassan már annyit kellett fizetni a szervízelésére mint amennyiért megvettük.Inkább vegyél olcsóbbat így nem lesz akkora pofára esés.Apám vett egy Fordot 180.000-ért 5 éve és még mindig jó,nem volt komolyabb baja,én meg 380-ért vettem egy Astrát és megvagyok vele elégedve,minden meg van benne ami kell és gyors mint a villám


Használt autó vásárlásakor zsákbamacskát játszol és a legtöbbször valami selejtet veszel.Hiába magasabb az árkategória,attól még nem jelenti azt hogy normális állapotban lévő kocsit kapsz. Én biztos nem költenék rá ennyi pénzt,de ha mindenáron drága autót szeretnék akkor inkább gyújtenék újra....Kinek mi az igénye,van akinek semmi se elég

2016. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
alkudj fél millát.öreg prémiuautó vagy ifjú kiskocsi,esetleg valami középkategóriás komolyabb márka?
2016. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5-6 éves középkategóriában gondolkozom a4 vagy 320, benzines
2016. aug. 21. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen autó. Ha benzinest keresel, akkor könnyen lehet alkudni, mert a benzineseket, főleg az Audi, BMW kategóriában nem veszi senki, így örül az eladó, ha el tudja adni valamennyiért. De például egy keresett 320D-ből lehet egy fillért sem engednek, mert 10 perc múlva úgyis jön egy másik vevő, aki lepengeti az egész pénzt.
2016. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért keresettebb a diesel a bmw és audi kategóriában?
2016. aug. 21. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
fogyasztás miatt
2017. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!