Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki, aki Németországból...

Valaki, aki Németországból hozott már be autót? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy aki hozott már be így autót Magyarországra, mennyibe volt a magyar papírját megcsinálni? Mitől függ? Hol lehet utána olvasni? Csak egy példa, ha behoz az ember egy 1000 eurós autót, annak mennyi? Kérem, aki ért hozzá az segítsen! Köszönöm

2016. aug. 16. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Kimentem egyszer Svájcba, de átbas.ztak mint a szart, azóta itthon verem a b.rét.
2016. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
" átbas.ztak" ki sem kell menni, idehaza is +teszik! sajna!
2016. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Johnny Bravo ***** válasza:

5csilliárd ilyen kalkulátor van a neten,amivel fillérre pontosan ki tudod szamolni mennyibe fog fájni neked ez a művelet!


"Csak egy példa, ha behoz az ember egy 1000 eurós autót, annak mennyi?"

Ez nem példa!Ez semmi!Senkit nem érdekel mennyiert vetted!Nem a vételár alapjan kell fizetni a többi dolgot!

2016. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lépten- nyomon ilyen kalkulátorba botlom , úgy hogy nem is keresem. De még egy 1000 eurot kalkulálhatsz úgy mindenre, kiutazással.
2016. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-2

Érdekes engem még nem vertek át.

Persze bennem lehet a hiba. Pl ha az olcsón vett autónak lesz valami baja amire költeni kell azt nem tekintem átverésnek. Meg azért veszek így kocsit mert nem vagyok láma hozzá. És még a nyelvet is beszélem, így a kinti papirmunka sem gond. A kézzel-lábbal mutagatás kora rég elmúlt.

2016. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
javaslom tanulmányozásra a totalcar.hu-t. Most foglalkoztak a témával.
2016. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!