Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorolajat hol érdemes...

Motorolajat hol érdemes venni? Benzinkúton nagyon drága?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkúton nagyon drága. Egyszer vettem 2400ért 1 litert, aztán ugyan azt a típusút csak más márkát megkaptam 1100ért az olajdepóban.
2016. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Benzinkúton nem a legolcsóbb, de ha csak egy kicsit körül nézel, akkor számtalan diszkont üzletet találsz a neten.
2016. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Olajboltban, autósboltban.

Ott még azt is tudják milyen való bele. Az hogy 5vé40 kevés.

2016. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkúton üzemanyagon kívül max újságot vegyél mert amúgy minden sokkal drágább mint máshol.
2016. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Motorolajból csak a MOTUL! A Motul hivatalos honlapján beírod a vételi tanácsadóba az autód/motorod és mindent kidob. :) Fékolaj, szervóolaj, váltóolaj, motorolaj. És még ajánlatokat is kapsz, hogy milyen való az autódba/motorba. :)

A jó olaj az egészséges autó egyik fő titka. Nem Hunoil meg ilyeneket kell venni...

2016. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kúton nem veszünk olajat! Túl azon, hogy drága, az élhetetlen kutasok előszeretettel cserélik ki a flakonok tartalmát TC-gazdaságos olajra.
2016. aug. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én autósboltban szoktam megvenni, a kúton minden sokkal drágább.
2016. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülök hogy le lettem pontozva, remélem Ti is HUNOIL-t használtok! :D Nem az én autóm fog szétmenni ;)
2016. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Castrol Edge-t használok ami jó drága viszont jó is.
2016. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Castrolt csak azért nem ajánlanám, mert hivatalos helyen is láttam már hamisítványt belőle sajnos. Amúgy nem lenne vele baj. Benzinkúton is volt már, hogy hamis olajat találtak... ezért mondom inkább, hogy olyan helyről és olyat kell venni ami jó is és biztos nem hamis...
2016. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!