Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mióta van az autókban az,...

Mióta van az autókban az, hogy kanyarodás után visszaveszi az indexet a kocsi? Meg van ennek neve?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 17:16
 1/6 nagy gyuri ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom mióta van az hogy vissza kapcsolja a kormány az indexet,de faternek a régi ladája is már ilyen volt 1985 -ben,de szerintem már az elött is volt már ilyen funkció a pontos neve nem ugrik be.
2016. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 60-as evekben keszult Fiatom, mar az is visszavette.
2016. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha már erről van szó: csak engem idegesít ez a funkció?
2016. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem, a hiánya inkább. De többnyire pár perc alatt kiiktatható, ha zavar (régen az oktatókocsikban is azt tették).
2016. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Miért idegesít?

Az idő előtti kikapcsolás azt jelzi, hogy rosszul kormányoztál, normál esetben az irányjelző automatikus kikapcsolása kényelmi funkcio is, de főleg biztobságosabb, nem adsz megtévesztő jelzést

2016. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Azért a hülyén kanyargós hegyi kertvárosokban, meg a picasso által festett bonyolultabb kereszteződésekben meg tudja viccelni az embert
2016. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!