Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rossz a motor?

Miért rossz a motor?

Figyelt kérdés

Megcsináltattuk a szerelővel kb. már háromszor és mindig rossz lett a karburátor, akkor mi is megcsináltuk kb. kétszer de akkor is ha mentem vele jó sokat a végsebességgel akkor elkezdett a túlfolyóból folyni a benzin és le állt utána kb. vártam a határba 20-25 percet és beindult! Amikor másnap mentem volna vele nem is indult amikor meg beindult betoltam és mentem vele de csak pár 100 métert de azt is úgy hogy a szívatót nyomogattam le fel..

Valaki azt mondta hogy a trafó de szerintem ez hülyeség !

Mi lehet a baja ?

Amúgy egy pitbike 110cc !!!



2016. aug. 8. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:

Csak még az hogy van rajta benzinszűrő csak az megvan repedve és nagyon fekete amikor megmozgatom akkor látszódik a sok por !!!

A légszűrű az leesett úgyhogy most egy kis motor légszűrőjét használom ami elég kicsi mert egy 39cc motorból való!!!

2016. aug. 8. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Az üzemanyag szintet állítsd be rajta normálisan. A légszűrőt is cseréld le, mivel azon kevés levegőt kap, és ha ahhoz állítod a karbit, az nem biztos hogy jó lesz.
2016. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok! kösz! akkor végre jó lesz?
2016. aug. 8. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, majd te megmondod :D
2016. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok kösz
2016. aug. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!