Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az ajánlottabb? Suzuki...

Melyik az ajánlottabb? Suzuki Swift 1.3 vagy Swift 1. 0?

Figyelt kérdés
Tudom örök kérdés ez, csak a közeljövőben szeretnék vásárolni egy Swiftet és szeretnék egy kis útbaigazítást kérni. Tényleg sokkal rosszabb az 1.0? A sorozat legjobbja valóban a 96-ban gyártott 1.3-as?

2016. aug. 8. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem örök kérdés,teljesen egyértelmű hogy az 1.3-as 4 hengeres a jó választás.
2016. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is most nézegetek (melóba járós) Swiftet, de fel sem merült az 1.0 3 hengeres motorral.

A 3 hengeres nem jár szép egyenletesen, minimálisan fogyaszt csak kevesebbet, mert amennyivel kisebb ccm-ben, annyival gyengébb is, tehát nehezebben mozgatja a kasznit.

Szívem szerint 1.3 16V-t vennék, de itt a környékünkön sajnos nincs és egy 300eFt-os kocsiért nem utazgatok több 100 km-t. :)

Szóval én azt mondom 1.3 8V vagy 1.3 16V ha van megfelelő.

2016. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire kell.

Én ingázok vele, napi 2x30 km-t Budapestre. Erre tökéletes. 1.0 '97-es évjárat.

Viszont amikor anyósomékhoz megyünk, 130 km-re autópályán, akkor az 1,6-os suzukival megyünk.


Az enyém 4 éve van meg, különösebb gond nélkül, városban nem érzem, hogy gyenge lenne.

Amikor vettem, nem is nagyon volt 5 ajtós 1,3-as jó állapotban, így nem érdekelt, hogy "csak" 1.0. De nagyon szép állapotú volt, jó áron.

2016. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vehetsz nyugodtan 1 literest is ha jellemzően nem pakolod meg az autót és nem mész vele autópályára. Kevesebbet fogyaszt valamennyivel, hamarabb bemelegszik, és a járása egyáltalán nem vészes. Városba nem kell a teljesítmény. Kevesebbet fizetsz átíráskor, biztosításra, meg az éves adóra.
2016. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Többféle szwiftem is volt, de az első egy háromhengeres automata, vonóhoroggal. soha nem romlott el, és hírdetés után azonnal elvitték alku nélkül.


nincs olyan, hogy a sorozat legjobbja..az összes jó. Ha nem gondozzák, óccó olajjal fut, a sót nem mossák le, akkor persze hogy rohad, füstöl.


én ezres automatát vennék. Nagy élmény, és megy, mint a vihar...autópályán százat kellemesen. ha ez nem elég, akkor bmw.

2016. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!