Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 10 éves robogón hány...

Egy 10 éves robogón hány futott kilométer számít soknak?

Figyelt kérdés
és még azt szeretném megkérdezni, hogy kb hány kilométerig bírják ezek a robogók?
2010. ápr. 17. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1 év alatt 13.000-et raktam bele, háhááá:D
2010. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a kielégítő választ...
2010. ápr. 20. 16:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Az jó ha annyit kibír
2010. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De rohadt unalmasak ezek a simson mániások. Szeresd, imádd, de ne mondogasd h az az űber király. Attól , hogy ha ráülsz a tank a lábad között van, és van váltó, kuplung, attól még rohadtúl semmi köze egy IGAZI MOTORHOZ! A SIMSON iszonyat elavult nevetséges technikáju, legalább 30éves konstrukció ami új korában se volt nagyszám. Arról nem beszélve, hogy gyári alkatrész hiányában (ami ugyanúgy nem túl komoly), csak ócska utángyártott cuccok vannak hozzá, amivel max ideiglenes oldassz meg egy gondot, de SIMSON olyan hogy mindig van vele valami gond. Volt 2 simsonom is, mindkettő jó állapotú, szépen egybe voltak, mégis mindig volt valami bosszantó ami tönkrement. Nem is értem minek robogóval hasonlítani. Robogó az sokkal modernebb, különolajzás, vízhűtés, önindítő, automata szivató, tárcsafék, stb. És ha robogóm van szerinted nem tudok váltani? Mire adták akkor nekem az "A"kategóriát hmmhmm. Tehát ha 50es kis szaladgálos moci kell, tökéletes hozzá egy robogó. Simson marha jó ha szerelni akarsz megtanulni, vagy esetleg váltani megtanulni. De ne istenitsd mááááááááár.
2010. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadóval egyetértek.Mintha belőlem jött volna ki.:)
2010. ápr. 21. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!