Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a vezérlés...

Mit gondoltok a vezérlés cseréről így?

Figyelt kérdés
160e km-nél van a kocsi,azt mondják 100e-nél illik,nem tudom mikor volt cserélve,de mondjuk ha 80 ezernél akkor ráérek egy 10-15 e km múlva nem?
2016. júl. 25. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
most vetted az autot?
2016. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha igen,akkor lehet. De én inkább kicseréltetném.
2016. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De sokan gondolták már így.. Ebből élnek a bontósok és a szerelők.
2016. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elso vagyok. ha most vetted illo azonnal cserelni ugyanis arrol nemlehet megmondani h meddig birja. utana ha elszakat azt dobhatod ki a hengerfejet meg pislogsz
2016. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nagy szervizelt autó,140e km-ig folyamatos szervízkönyv osztrákban csak egyrészt kézírás másrészt németül sem tudok.
2016. júl. 25. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz: ha idő előtt rászánod a pénzt és kicseréled, akkor lesz egy jó autód sokáig, ha viszont halogatod és netalántán elszakad a szíj, megáll valamelyik görgő, és összeveri a dugó az összes szelepet, neadjisten grátiszba eltöri az összes himbát akkor arra alsó hangon ráköltöd a vezérléscsere dupláját is mire abból megint autó lesz. Ne várj vele az utolsó pillanatig szerintem :)
2016. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem halogatom,csak kérdéses ,hogy mikori volt,mert gyártó 100e km-nél ajánlja és nem tudom,hogy ha 80-nál volt pl cserélve akkor elvbe még közel 20e van,de azt a 20 ezret nem várnám meg,hanem mondjuk kövi szezonban 7-10e múlva.

De ha 100e -nél akkor meg 40e km-en van és 3 szezon múlva ráérnék.

2016. júl. 26. 07:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kisakkozod te magadnak, hogy mikor cseréld le. Nyomjad neki, aztán vagy elmegy addig amíg gondolod, vagy nem. Csak megjegyzem, hogy szervizkönyvnek nem hiszünk, csak a hivatalos márkaszervizből lekérdezett adatoknak..
2016. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nem tudom a számlákon meg a törzskönyvön kivenni...

A számlákon drága jó osztrák kollégák telibenyomták 2 bélyegzővel a nyomtatott betűket is ,és a javítást végző pedig a bélyegzőkön is aláírta...

Nem akarok kockáztatni,hogy új vezérlés,és új szelepek kelljenek... Esetleg hengerfej.

100e javasolt kb 2 szezon múlva lenne 158e km van benne,sztem jövőre megcsináltatom...

Olyan 5-7e km múlva.

A szíj még feszes

2016. júl. 26. 09:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Bachatod ha feszes ha kivan repedezve bármikor szakadhat
2016. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!