Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1,4i Sedan vélemén...

Honda Civic 1,4i Sedan véleményetek?

Figyelt kérdés

Hali

Autóvásárlás előtt állok és csak is Hondát szeretnék venni 1996-98-as évjáratúba.

Ti szerintetek megéri megvenni?

A Hondások tapasztalataira vagyok a legjobban a kíváncsi :)

Ha megvenném a kocsit Cabonnal behuznám az egész kocsit, kapna előlre Angel Eye lámpa szettet és hátul is kicserélném a lámpákat, illetve első középső és hátsó toldatot, 15-16"-os felniket, és egy Sport kipufogó rendszert!


Légy szíves azt ne mondjátok hogy nem éri meg rá költeni mert nekem gyerekkori álmom egy ilyen Honda Civicet úgy mondva kissé feldobni feltuningolni külsőleg :) Nekem megérné, 20 éves vagyok elég szép keresetem van, más fiatal veri a pénzt elfele a sok diszkóra és hadd ne soroljam, én ezt a pénzt az autóba ölném inkább :)



2016. júl. 23. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá?
2016. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tomcatters ***** válasza:

Megéri,de inkabb 1.6 vegyél .... Es normális sport kipufogót rá,mert sokan tulzasba esnek, titanic kemeny meretű kipufogokkal... 15"kerek bőven elég,16" mar sztem nem mutat jol rajta ...

Egyebkent en is nagy HONDAS vagyok :D

2016. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1,6-os nem nagyon találni az már inkább a 2000-resekbe van, azok meg amik jó állapotba vannak millió körül vannak:)


Igen szerintem is 15"-os lesz :) Amúgy a carbonhoz mit szólsz? Te bevonnád teljesen a kocsit karbonnal?

2016. júl. 23. 21:23
 4/15 anonim ***** válasza:

Megbízható jó kis autó, bár szerintem minimum 1.5.ös 114LE-s motorral vegyed, bár az igazi 1.6 VTI-vel lenne :D

Szerintem az Angel Eye-s nem áll jól annyira a 6gen civicnek, de ízlések és pofonok.

A lényeg,hogy ne legyél Boyracer és No problem.

2016. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Tomcatters ***** válasza:
Nem vonatnam be ,bar enyembe gyarilag van carbon az utasterben, jó pár műanyag karbonhatasu
2016. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Beviz Elek ***** válasza:

Nem éri meg rá költeni, kidobott pénz.


Egyèbkènt ugyanezt csinálom csak Nissannal ;)


Ha találsz olyat ami nincs lelakva/kihajtva a bele, akkor jó móka lehet.

Ésszel az átalakításokkal, a rendőrbácsik szeretettel dugdossák a popsiba a gumibotot ha nagyon feltűnő a vas.


A teli karbon szerintem nem szép, inkább 2 matt szín kombinációja, pl sötétkék és fekete, stb. A gyári kereket nem tudom mekkora, de olyat válassz amivel közlekedni is lehet, természetesen peremig érő, peremes felnivel. Toldatokat ízlésesen válogasd meg, ne tipikus boyracer legyen, inkább valami szolíd kialakítású, esetleg koptatóval és ültetve. Így is lehet csiszolni a földet és nem néz ki úgy mint egy ronda űrhajó. Kipufogóból már 100ért komplett rendszert gyártanak, olyan hanggal és véggel amit akarsz (jó, Chargeres V8 hang nem lesz soha).

Ne felejtsd el sötétíteni az ablakokat (mind!)

2016. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez olyan autó,hogy : kasztni halott,amit már megcsináltak annak az árát elkérik.

Amit 4-500 körül veszel az mire nem rozsda és rozsda kezdemény lesz mindenhol az 900-1 milla.

Sajna kb az egész kasztnit kell manapság ,persze lehet okosba 4ezerért haverral 5 centinként kivágni új lemez alapon 2 hetente éveken át.

2016. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Amit kinéztem elég jó állapotban van, és 400-ba lenne :) nincsenek millióim újabb kocsira :)

Amúgy meg az Angel lámpa szett és a hátsó lámpákat elég jó árba be tudnám szerezni egyik ismerős által, első hátsó középső toldat meglenne 30-ból felnire rászánok olyan 70-90 ezret :) és majd utána jöhet a sport kifugó persze ahogy írták a kedves válaszolók hogy ne legyen túlzás, meg utoljára be carbonoznám az egész kocsit nekem bejönne úgy :)

2016. júl. 23. 23:19
 9/15 anonim ***** válasza:

A jó állapot nem egyenlő azzal,hogy szépen le van mosva és 7e ft-os wax&polír szettel átvan kefélve.

Egy napszívott kocsit is újnak lehet láttatni...

2016. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Tomcatters ***** válasza:
Hat ha neked be jön a carbon hajrá,magadnak csinálod az autót :D
2016. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!