Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Kawaszati...

Mi a véleményetek a Kawaszati motorszervizről? Minden kis apróság érdekel!

Figyelt kérdés

Kérem csak azok írjanak akinek volt dolga velük!

Köszönöm!



2016. júl. 20. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a "Kawaszati"?
2016. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző: a szerviz neve.


Cím:

1144 Budapest, Rátót utca 18-20

Tel.: 06/20-9-384-400, 06/20-353-41-72

Nyitva: H-P 09-17h

E-mail: kawaszati@kawaszati.hu, kawaszati@gmail.com

Skype: kawaszati1

2016. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NaNaWe ***** válasza:
53%
Szatmàri Laci, a tulaj nagyon jó szakember. Úgy 20 éve ő fúvókázta az épített Honda Shadowm karburátorát, előtte a Moto Guzzimat is szerelte. Legutóbb pár hónapja a Piaggio Typhoon robogónkat javították. Nekünk bejött, hozzánk viszonylag közel van...
2016. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 2/3 Időpont tegnap 22:50


Köszi!

Nem tudtam, hogy van ilyen - mindig tanul az ember.

2016. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nagyon sokba került az ő "javításuk" kijavítása, ráadásul jó drágán cseszte szét.

A közelében lakok rendszeresen az ügyfelek járgányait használja saját céljaira is.

Teljesen inkorrekt, nem ajánlom senkinek!

2016. aug. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vasgyuro ***** válasza:

Régebben rendszeresen oda hordtam a motorjaimat. Profi szerelő csapat dolgozik ott, nagyon értik a dolgukat. Nem a legolcsóbb volt, de a minőség miatt megérte. Aztán szépen lassan ahogy egyre több munkájuk lett, pont a jó hírnevük miatt, eljutottak arra a pontra amikor szerintem besokaltak. Nem tudták tartani a határidőket a rengeteg munkájuk miatt, de ami még rosszabb, amit megcsináltak azt is kapkodva, nem kellőképpen odafigyelve. Néhány apróbb és egy komolyabb hiba után kerestem másik szervízt.

Nagyjából három éve voltam ott, remélem azóta észbe kaptak, mert egyébként a tudásuk megvan az biztos.

Árban viszont biztos, hogy még mindig nagyon drágák, hiszen márkaszervíz.

2016. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vasgyúró:

Kb. 1 éve, több hétig tartott, duma az volt részükről, pancserek voltak és sok kárt okoztak, nagyon sok pénzért. A köv. helyen nem győztem javíttatni az eredeti hibát + az általuk okozott problémákat :(

Egy jó ismerősömnek meséltem a fenti esetet, majd ő elmondta, hogy egyszer ő is (kb. 2 éve) javíttatott nála, nem okozott ugyan kárt neki, de olyan drágán csinált meg dolgokat (azt is felszámolta drágán, amihez csak épp kézzel hozzáért), hogy többet nem vitte oda. Elmondása szerint a köv. helyen kevesebb mint a felét, kb. harmadát kérték u.azokért a dolgokért, mert normál áron csinálták és nem számoltak hozzá mindenféle plusz dolgot.

2016. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kavaszati- addig jó míg nem tudtad mi ez, felejtsd el!
2016. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!