Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóval könnyű elesni?

Robogóval könnyű elesni?

Figyelt kérdés
Nagyobb robogót, 250-400 köbcentiset akarok venni, de nagyon régen ültem már motoron, valójában utoljára több, mint 10 éve, amikor letettem a jogsit... azóta csak autóval jártam , de most beláttam, hogy a robogó jó időben sokkal gyorsabb és takarékosabb lenne. Megéri nagyobb 15-16 collos kerekeset venni?mint a scarabeo meg a Beverly.
2016. júl. 18. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:
És egy 250es elég az országútra? 70-80 km/h-nál még van benne elég erő előzni egy gyorsat?
2016. júl. 18. 21:35
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hónap aztán jön az eső meg a hideg ujra. Kéne a fenének.
2016. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én minél nagyobb köbcentiset vennék, amit megenged a jogsid. Nagy kerekeset keress, de minél szélesebbet is! Aminek szerintem a Scarabeo nem felel meg.

Elsősorban én Suzuki Burgmant vagy Yamaha Mayestic-et néznék. Azokból is Lehetőleg 600-ast.

Véleményem szerint egy 250-400-asban nincsen elég erő egy 90-ről való gyorsításhoz. Viszont egy 600-asban már van elég.

2016. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: könnyű.

Nekem egyszer sikerült, hogy mikor robogóval hülyültünk (igen, ilyeneket is csináltunk), akkor egy kanyart rosszul vettem be, és bizony elestem. Elég csúnya horzsolásokat szenvedtem. Ha elveszted az egyensúlyérzéked, akkor könnyű elesni.

2016. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a kanyarodási ív, alacsony a sebesség, esetleg murván való gyorsításnál, fékezéskor könnyen el lehet velük dűlni.
2016. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 féle motoros van

- az egyik aki már elesett

- a másik aki majd el fog esni

2016. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!