Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic-ről mi a véleménye...

Honda Civic-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
max 500 000 Ft van rá. Fogyasztás,fenntartási költség, alkatrészek, stb. érdekelne.
2010. ápr. 15. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

fogyasztása jó.7-9liter(tudomásaim szerint)

fenntartási költségek azok szerintem nem lehet vészes..

alkatrésszel megint nincs tapasztalatom


Őszintén megmondom...nem ronda,de utálom...itt ahol lakok elég sok civic van 1.4es 90Lovas motorral aztán azt hiszi h ha van rajta egy sport dob akkor király...

az a baj velük hogy magas fordulaton adnak teljesítményt...nyomaték az nulla..

2010. ápr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen az igaz, nagyon kell pörgetni.

Nyomaték az nulla, és ahhoz képest sokat fogyaszt

2010. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én nem egészen értek eggyet az elöttem szolokal.A hona naon jó , megbizhato auto ha tehettem volna én is azt vettem volna:( Az igaz hogy ha pörgeted nem eszik keveset de hát mék kocsi nem eszik ha nyomják neki... jah és az se mellékes hogy ha ezt nyomod akkro azért a hondák mennek is nem gyengén ellenben 1-2 autoval.megbizhatoságilag a legjobakat halotam rola a fenntartását nem tom , attol függ hány lovast veszel.

Sztem nem csinálsz rossz vásárt ha hondát veszel,sőt! jah és már eleve az h japán a kocsi nem pedig "kinai gatyi"

2010. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ennyi pénzből megéri 5.gen civic-t venned(92-95).Igaz nem mai darab már de még mindig szép.Nekem 1,6-os ESI-m volt jó néhány évig.Fogyasztás:7-9L.Alkatrészek sem olyan drágák és sok bontott alkatrészt lehet találni hozzá.Elég keményre hangolt a futóműve,sajnos nem ezekre az utakra tervezték.Ha motorikusan rendszeresen karban van tartva semmi probléma nincs vele,viszont a kasztni hajlamos rozsdásodni főleg a hátsókerékjárati ívek és a küszöbök.
2010. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!