Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor lenne a megfelelő?

Milyen motor lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

22éves lány vagyok és robogót akarok venni max 40.000 ftért Veszprém megyében,keresgéltem a neten,de ebben nulla a tapasztalatom. Láttam a Yamaha Jogot sokan mondják,hogy jó.

Lehet ez buta kérdés,de mennyi idő alatt lehet megtanulni ezeket a kis robogókat vezetni? És hogyan indulnak? Elfordul a kulcs adom a gázt és megyek is?megállásnál meg elengedem és kész vagy hogy?

Bocs ha hosszú voltam és értetlen,de tényleg nemsokat értek hozzá,remélem vki tud segíteni,előre is köszönöm.

Ja és mielőtt még vki megkérdezné igen van jogsim 4 éve.

:-)


2010. ápr. 15. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
amúgy a robogó munkához kell azzal mennék,ez lemaradt :-)
2010. ápr. 15. 16:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Kulcsot elforgatod aztán egy gombot kell megnyomni a jobb kezednél a hüvelykujjaddal.


Menni nem nehéz vele.

tekered hátra a jobb oldali markolatot és annyi.

Megállásra ott a fékkar.


leállítás meg úgy megy hogy visszafordítod balra a kulcsot.


Itt van 101 darab eladó robogó:


[link]


A Yamahákat nagyon ajánlom

2010. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
indításhoz hozzáfűzném, hogy: egyidőben ahogy megnyomod a start gombot húzd be a féket is, különben ne fog elindulni
2010. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!