Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Puma vagy Honda Civic?

Krisztiiiián kérdése:

Ford Puma vagy Honda Civic?

Figyelt kérdés
a közeljövöben autót szeretnék vásárolni és eddig ez a 2 a kiszemelt , honda civic 6 gen 1.4 90 hp néztem a pumát 1.7 illetve 1.6 ba néztem szerintetek meik a költségesebb autó? javittatás, fogyasztás,?? ill szeretek sportosan vezetni , meik éri meg jobban?

#Ford #Honda #Covoc?puma
2016. júl. 6. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha sportosan akarsz vezetni, akkor miért 90 lóerőben gondolkozol?
2016. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem egyértelmű, hogy a Civic. De ki mit favorizál ugye.
2016. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a 2 kocsi közül meik "sportosabb" és csak megemlitettem hogy szeretek néha sportosan vezetni az nem azt jelenti hogy mindig úgy vezetek
2016. júl. 6. 14:31
 4/10 BiTOPro97 ***** válasza:
36%

Ford Puma vagy Honda Civic?


Honda Civic egy autó, "90 hp"-vel városi csajos autó, alacsony önsúlya ellenére. Nagyobb motorokkal városki vagányok törnek zúznak vele.

Ford Puma meg olyan kevés van belőle, - Remélem itt ezt nem olvassa egy tulajdonos sem! - nem is autó, hanem vicc.

Ez mint Ford kedvelő mondom. Az a ne maradjunk ki abból szegmensből sem, majd sok tini amerikai, jó másik lámpatestekkel megeszi suliba járós autónak.

2016. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Civic
2016. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha fontos a sportosság akkor 1.7 Puma.Nagyon jó kis sportos autó.Még a Top Gear-ben is dicsérték a futóművét,kormányzását.Egy sima 1.4 Civic nem valami sportos. [link]
2016. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BiTOPro97 ***** válasza:
Igen ott olcsó a szervizelés, ami nálunk méregdrága. És a hátulja nem csak ilyen sebességnél tör ki hamar. - plusz a csekket is megnézném, amit ezért a direkt néven nem nevezett szubjektív újságíró ezért a "Car of the year." mondatért kapott megnézném. Sok magyar család megélne abból az biztos. ;)
2016. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Puma szervizelése méregdrága?Elég egyszerű konstrukció az egész autó.Egy Fiesta tuningolt változata ha úgy tetszik.Mi lehet rajta drága fentartani?
2016. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BiTOPro97 ***** válasza:
A már mérsékelt, de Ford szervizek árai. Csak egy példának, ja és az olyan alkatrészek, amik csak a típusra jellemzőek itthon.
2016. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BiTOPro97 ***** válasza:
Jó én ha nem igyáznék a kezemre szét tudnám szedni és össze is tudnám rakni, de ehhez kellett nagybátyám okítása, és az első három autóm is.
2016. júl. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!