Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kopoghat még mindig?

Miért kopoghat még mindig?

Figyelt kérdés

VW Bora 1.9 pdtdi 116 le 2000 évjárat,sedán,339.000 km,

hatsó futóműbe cserélve lett a gátló(bilstein),a felső toronycsapágy szerű szilent,az alsó nagy szilent és még így is kopog valami a döccöknél.Bárkinek valami tipp?autószerelő lesz a vége mert nem tudom otthon a futóművet bemérni,de idegesít a dolog.A hátsó kerekek teteje befelé dől,lehet köze hozzá?Köszönöm!


2016. jún. 24. 20:30
 1/5 A kérdező kommentje:
lett új ütköző gumi berakva,új porvédő bár nem hiszem h az a baj.Kerékcsapágyra gondoltam még de az nem a döccöknél jelentkezne és gondolom akkor már erősen búgna,valamint megemelve ha megrángatom oldalirányba a kerekeket nem lötyög.A B opció talán a spirál rugó,de nincs eltörv az se sehol :/ ötletem sincs
2016. jún. 24. 20:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátsó lengéscsillapítók milyen állapotban vannak? Lehet ez is a probléma.
2016. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kb 10.000 km-el ezelott lett cserelve Bilstein markajura :/
2016. jún. 25. 01:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Kipufogó nem üthet be valahol?
2016. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért nem hiszem hogy az lenne,mert az autó úttartása is elég rossz
2016. aug. 11. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!