Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 70e. Ft -ért megéri venni egy...

70e. Ft -ért megéri venni egy Yamaha Jog NextZone robogót?

Figyelt kérdés

erről lenne szó: [link]


A felnik és a gázkar kék csak rossz a fotó. 50-el simán megy. elpörög 70ig. 500Km-enként kell olajat rakni bele. Kicsi a fogyasztása. Motorikusan és esztétikusan is jó állapotú. Fékek fognak gumi nincs szétkopva.

Szerintetek megéri? :D


2010. ápr. 12. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
először is mikori a motor? de egyébként sztem nem éri meg.
2010. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt nextzone-om, imádtam, bőven megéri, ha mindent jónak látsz vedd meg. csak az elektronikus fojtást vedd ki belőle, úgy gyárilag 90ig elmegy.
2010. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

meg.

Én nagy simsonos vagyok, de mégis azt mondom megérné...

de azért alkudj ebből úgy mégjobb lenne, és azért a festett cuccok utalnak arra hogy fiatalé volt a moci, és hajtotta rendesen

csak óvatosan a vétellel, és próbauton jól hajtsd meg, ha egy kicsit is furának hallod a hangját ne vedd meg!

2010. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah igen, amúgy, teljesen megbízható a motor, és strapabíró. 3 évig jártam (igaz sport edition volt nekem) földúton-aszfalton vegyesen. 3 év alatt kb annyit csináltam hogy kipucoltam fél évente a légszűrőt, tankoltam, meg olajat tettem bele. nagyon jól birta, semmi baja nem volt. ilyen szempontból, de én lealkudnám, mint azt az előző is irta. minimum 50re. de 60nál többet nem ér.
2010. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
legelső válaszoló voltam amugy.
2010. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
11 éves a motor. A felnik eredetiek , alapból kék. Nincs benn olyan iszonyatosan sok km. Közeli ismerős az eladó.Még ha minden okés akkor talán le tudom alkudni 65re.Nem lett agyonhajtva, de ha csörög a motor vagy nem megy úgy ahogy kellene akkor nem veszem meg. (REMÉLEM NEM LESZ GOND VELE)
2010. ápr. 13. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem venném meg, mert nem vagyok kibékülve a robogókkal (Simsonos vagyok, az én tuning Simsonom 80-ban van, 80 a vége, fékek brutálerősek, kicsi a fogyasztása teljesen fel van újítva és eztétikusan is jó.....)

De szerintem ha neked tetszik 65-öt megéri!

2010. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem a motort és ki is próbáltam. Nemtetszik... TÚL KICSI! (és szerintem a motorja valamennyire zörgött.)


Szóval most ismét keresgélhetek mert nincs túlsok pénzem :(


(győr-moson-sopron megyei vagyok. ha van ajánlatod küld privibe)

2010. ápr. 14. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!