Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Renault...

Mi lehet a baj? Renault Megane Classic 1999-es évjárat,14.16V.

Figyelt kérdés
A jobb elsö kerék hangosan kopog, ha az anyós ülésen ülve, menet közben ki nézek a kerékre, 8 as van benne mint egy rossz bicikli kerék,(alufelni van rajta) Ha meg ràngatom a kereket lötyög, màr pàr hónappal ez elött el kezdte enyhén, azóta egyre erösödö mod vàltozott, nyikorog is néha valami. 3 hónapja volt müszakiztatva, nem tudom miért men vették figyelembe. Nem tudom mi lehet a gond, sokan azt mondjàk csapàgy, de ùgy tudom az suhogó vagy bùgó szerü hangot ad! Szerelöhöz jövö hónapban tudjuk vinni, addig is hasznàlaton kívül van. Jó lenne tudni mire szàmítsunk, elöre is köszönöm az értelmes vàlaszokat! Szép napot! :)
2016. jún. 13. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell nézetni szerelővel mielőtt azon veszed észre magad az úton hogy előtted gurul a kereked. Műszaki vizsga nem egyenlő egy teljeskörű átvizsgálással, ott csak az a lényeg hogy ne legyen környezetszennyező a kocsi, és a fékek, lengéscsillapítók működjenek.
2016. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kormányösszekötő, vagy talpas gömbfej, attól függ milyen irányban mozog.
2016. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hàt hogy milyen irànyba.. Ma fel emeltem meg ràngattam, egyik kezemmel huzva, màsikkal tolva, akkor is kopog, kifele befele lötyög, mint ha a kerék nem lenne stabilan fent. De nem hinném hogy ez a baj, de meg néznibse tudom mert nem csavarok fogjàk, hanem egy csavar, ilyen 6vagy8 csillag szerü, középen meg ki àll egy kis fém darab, ilyen szerszàmunk meg nincs hozzà.. ha pörgetem a kereket fel emelt àllapotban suhog is, ahànyszor a kezemmel meg pörgettem, koppant egyet, mikor nem nyùltam hozzà csak simàn pörgött akkor suhogott. Viszont ha menet közben fékezek, a kopogàs el mulik a fékezés ideéig.
2016. jún. 13. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
A sökszögű furcsa csavar a kerékőr. Jó lenne megtalálni a hozzá való dugófejet, vagy kulcsot, mert nélküle a szerelő se tudja leszedni a kereket. (Jó, letudja, de nem egyszerű).
2016. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!