Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az "új" számítógépes KRESZ...

Az "új" számítógépes KRESZ vizsgánál hány lehetőség közül kell választani?

Figyelt kérdés
A kat.
2016. jún. 12. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Változó. Lehet 5-6 is.
2016. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Legutóbb ~2 éve voltam kategórián, akkor még ha jól emlékszem 3, maximum 4 lehetőség közül kellett választanom. Félreértés ne essék, lehet 10 is, ha tudja az ember a helyes választ.


Azt is halottam, hogy most már interaktív szituációk is vannak, abból mennyi, és pontosan ez mit takar?

2016. jún. 12. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt minden infót korrektül megtalálsz és a videó is hasznos! [link]
2016. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már nagyban olvasom a témát. Ma befizettem az e-tanulás díját, ami szimplán pénzlehúzás, mert a szükséges tananyag bárki számára az interneten elérhető. Isten véled 30
2016. jún. 13. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értelek, segíts megérteni! Milyen tananyagért fizettél 30-at? Teljes képzés ami kötött haladási sorrendű vagy csak a tesztgyakorló ami a vizsgateszt? Az etitános edukresz tananyag csak azon a rendszeren keresztül érhető el, neten keresztül és mindenki egyedi felhasználóval lép be.

Webjogsi oldalon weben keresztül is jelentkezhetsz és C kategórián kívül minden 30 alatt van :)

2016. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Az etitános edukresz került 25e-be, majd 4700-ba a KRESZ-es vizsgadíj (előre befizettem, hiszen így is úgy is ki kell adni).

Most nem azért, de ez egy orbitális lehúzás. Az interneten ennél komolyabb, részletesebb tananyagot lehet találni ingyen, sőt a rendeletbe foglalt szabálygyűjtemény szintén ingyen elérhető, abból készítik a KRESZ-es kérdéseket.

A "C" kategóriára 2 éve 240ezret fizettem össz, a "B" olyan 160 körül volt.

2016. jún. 14. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!