Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik 50 ccm-es gyorsasági...

Bataiboldi kérdése:

Létezik 50 ccm-es gyorsasági motorból 4 ütemű?

Figyelt kérdés

Az Aprilia RS4 50, és a Yamaha TZR 50 között vacilálok, de ha jól tudom mindkettő 4 ütemű, az viszont nagyban befolyasolná a döntésem ha lenne ezek közül, vagy esetleg más ilyen tipúsú motorból 4 ütemű. Kérlek ne azt írjátok, hogy ezek a motorok nem jók, vagy hogy ki fogom ,,nőni" őket, mert nincs lehetősegem nagyobb kategóriás motort venni (pl 125-öst).

Mindenkinek köszi :)



2016. jún. 9. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:

nagy a világ, biztosan van..ha máshol nem, hát Japánban...


ők nagy mágusok az ilyen finom kütyük gyártásában..

úgy két évtizeddel ezelőtt a Honda ötven köbcentise volt a leggyorsabb 210-es végsebességgel..ez nem lenne nagy műszaki teljesítmény, ha nem négy hengerrel oldották volna meg..

el lehet képzelni, milyen pici volt minden..

A nagy versenytárs a német Kleidler volt, de az kétütemű, és egy hengeres volt.


japán honlapokon nézz utána, mert a szigetországban kell lenni az általad keresettnek...

2016. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs szerencsére, csak robogókból 4 ütemű.

A gyorsasági 50-esek mind 2 üteműek. A TZR és az Aprilia RS is.

2016. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor jól tudtam, hogy a fent említett motorok 2 üteműek. Igen, robogóból tudom hogy van négyütemű, például az Aerox 4. Az elsőtől szeretném még kérdezni, hogy milyen japán gyártókra gondolsz? A Yamahánál csak a TZR-t találtam ami elérhető Európában. Hondánal, Suzukinál egy 50-es gyorsaságit se, igaz a Kawa-t még nem néztem. Te mire gondoltál? :)
2016. jún. 9. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Az RS és a TZR is 2ütemű. Amúgy létezik 4t 50es sport kivitelű motor, de nagyon gyengék, nem ajánlott.
2016. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ertem, köszi:)
2016. jún. 9. 22:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Még arra tudnátok válaszolni, hogy az Aprilia, és Yamaha közül melyik jobb szerintetek?
2016. jún. 9. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira egy kategória, hogy azt vegyétek, amelyik jobban tetszik.
2016. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jún. 10. 07:03
 9/10 anonim ***** válasza:
honda cbr 125!! yamaha ybr 125/naked/
2016. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocs felreolvastam :D cbr 125ot szoktak arulni 50es papirokkal
2016. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!