Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi L200-nál kuplung-...

Mitsubishi L200-nál kuplung- és váltójavítás után, amikor a kuplungot sebességváltásnál benyomjuk, fura - meghatározhatatlan - hangot ad. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ez a hang a javítás előtt nem volt. Nem tudunk rájönni, h mitől lehet. Volt már valakinek hasonló "élménye"?

Az olyan ötletek, h vigyem szerelőhöz nem nyerők, mert azon már túl vagyunk, és nem lettünk okosabbak...


2010. ápr. 11. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Márpedig én visszavinném, és addig szobroznék nekik, amíg megcsinálják rendesen. Mi az, hogy nem tudják? Szedje szét, és rakja össze vagy tízszer, amíg JÓL meg van csinálva. Nézzenek oda, ettől mindig elborulok, gondolom, nem két filléres órabérért babrált vele.
2010. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem a Mazdám ad ki csikorgó hangot kuplungolásnál, még szerelőhöz nem vittem, de gyanítom, hogy a kinyomócsapágy lesz a ludas.
2010. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenféleképp vidd el,

Egyszer nálunk történt meg hogy a kuplung bowden elszakadt, és a bent ülő sofőr csak az miatt nem törte ösze a kocsit, hogy tapasztalata révén, azonnal rájött,

igaz nem nagy hűhó, de válltaninem nagyon lehet vele, és megállni sem, de azért a motor ki-be kapcsolgatásával megoldottuk a követező szerelőig,


Na az is csak vakarta a fejét, hogy "húú, háá hát soka munka, meg nincs elég eszköz"


há ne szórakozzon má, ez oylan mintha elmennél fogorvoshoz, és ő nem fúrná a fogad, mert nnics fúrója...:/


Csak lusta paraszt a legtöbb, és kevesebb munka és több pénz kéne neki.


Ahogy az előző is mondta, vidd el, és addig csesztesd amíg nem csinálja meg, nehogy utazás közbe történjen vele valami baj, mert annak súylos vége is lehet.

2010. ápr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Magam is értek hozzá, én szerelem az autóinkat, sosem viszem szerelőhöz. De a legutóbbi kuplungozással és váltójavítással direkt szerelőhöz vittem. Voltak vele Mitsubishi szervízben is, ott is csak találgatnak...ezért kérdeztem itt, h hátha találkozott már vki a problémámmal...

Köszi az eddigieket, várok még esetleges javaslatokat.

2010. ápr. 12. 09:09
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem e30 BMW-be van olyan nagyonritkán hogy ha kiengedem a kuplungot egy furcsa vékony hang :S

amúgy semmi baja

2010. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

és ezt most feltétlenül bekellett jelentened hogy bmw-d van.. paraszt..


Vidd márkaszervízbe, kicsit drágábban de biztosan megfogják csinálni!

2010. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért paraszt?(én is 69% os vagyok, de nem ugyan az)

csak leírta hogy e30 bömbölője van.

2010. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Drága 18:39:



" Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez! "



Mi köze a kérdésnek ahoz hogy kinek milyen autója van? És ha már kérdezted azért paraszt mert idejön felvágni azzal hogy neki bmw-je van.. ( Egyébként nekem is van a családban, jó autó az biztos, de nem azért járok ide hogy ezt reklámozzam, mivel rajtam kívül senkinek semmi köze hozzá hogy mivel járok. )

2010. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor mostmár én is beoffolok, pedig nem akartam.


Ismered az E30-ast? Nekem Mazda 626-osom van. Akkor most én is paraszt lettem? Csak mert az E30-as BMW kb. ugyanannyi idős, ugyanannyi az értéke és a tudása. Könyörgöm, egy régi autóról beszélúnk, szerintem nem az ilyenekkel szoktak felvágni.

2010. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!