Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1-es jogosítványt szeretném...

A1-es jogosítványt szeretném megcsinálni, és elég régóta nézegetem hogy mire kellene beruházni.500ezer forintig gondoltam az árát. De nem tudom, hogy mi lenne jó egy kezdő motornak?

Figyelt kérdés
Leginkább a Cruiserek tetszenek. Tapasztalatom leginkább az ETZ-k terén van, volt alattam 125-ös és 250-es is. De valahogy nem tetszett meg ez a műfaj. Mivel tanulok még nincs fix fizetés, de havonta ahogy számoltam átlagban 15-20-at tudnék rá költeni. Tehát az lenne a kérdés hogy milyen motort ajánlotok a fent említett kategóriákban? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. jún. 4. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Yamaha Virago 125


[link]

2016. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márka mindegy?
2016. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BiTOPro97 ***** válasza:
Így nagyjából leginkább Suzuki és Honda 125ccm-es Cruiser-t.
2016. jún. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért a1? Azzal nem sok mindent tudsz kezdeni. A2 jobban megéri, ott válogathatsz nagyobbak közül is. 500ból már szép 400aaokat is lehet venni.
2016. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja. És miért motor, miért nem helikopter? Azzal sokkal többet tudsz kezdeni.
2016. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BiTOPro97 ***** válasza:
0%

#4-es Nekem csak papíron fojtott 500-om van, de öt év motorsport után. Ideális kezdőmotor a 125ccm-es.

Meg a kérdező egyéb feltételei is ezt diktálják. ;)

2016. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, késő este volt és elirtam azt az 1est. 2 es kelett volna a helyéri.

Tehát az A2 est szeretném letenni.

Ja és tudsz valami helikopter sulit? Azt is szivesen megnézném ha úgy van.

2016. jún. 5. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!