Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen divat ez a matt fekete...

Milyen divat ez a matt fekete fényezés?

Figyelt kérdés

Nekem olyan búcsúsnak tűnik. 20 éve az fújt valamit matt feketével aki nem tudott fújni az a matt feketében nem látszottak annyira a hibák.


Mikor jün divatba vajon a kályhaezüst?



2016. jún. 1. 22:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsánat: jön
2016. jún. 1. 22:32
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Sokaknak tetszik, sportosabbank hiszik az autójukat. De nekem nagyon nem jön be, én szeretem ha szépen fénylik és csillog a járgány. Mellesleg én is a világosabb színeket szeretem, főként fehérpárti vagyok.
2016. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert nagyon szép, azért.
2016. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BiTOPro97 ***** válasza:

Nagyon kiemeli a formákat, és már jó rég divatos. - amióta jó fóliák piacon vannak.


Nagyon nem a saját stílusom, sőt nekem legyen az autóm tükörfényes. Az előző is az volt, és amit most várok is az lesz. Persze ez költségesebb.

2016. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Beviz Elek ***** válasza:
50%

Nekem tetszik. Nem szép ha telibe mindenhol olyan, de egy másik sötét színnel király.


Az enyém is ilyen +az összes ablak és az első fényszórón kívül minden lámpa sötétített. Ha minden rendben megy, akkor hamsrosan az első fényszóróra is felkerül a füstös fólia.

2016. jún. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Ízlésről csak az "egyszerű" emberek vitatkoznak, mint látod itt is, sokaknak tetszik.

Van olyan kocsi amin valóban jól mutat. Ma már elérhető áron lehet fóliázni, aki akar ér a lehetőséggel

2016. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd el is felejtik ezt a hóbortot si.
2016. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én amikor kezdtem hobbiból fényezni, általában mattfeketével dolgoztam, mert azon nem látszódnak annyira a hibák. Nagy előnye, hogy a karcolások kevésbé látszódnak rajta. Amúgy van olyan gép amin jól mutat , de van olyan aminek a karakteréhez semmiképp sem passzol a matt fekete szín. Pl. egy valódi terepjárónak jól állhat, egy 911-es Porschénak már kevésbé
2016. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utsó, én is hobbi fényzetem.:)

csak kamrám nem volt, azon kívül minden ami profi.

És mivel mindig olyan motorokat hoztak az okosok, akik maguk is nagyon "ügyesek" voltak, amire valami hányadék legolcsóbb sprayt nyomtak rá, ami még a 60-as papírt is csak betömte 3 húzás után. Élvezet volt utánuk dolgozni.


Aztán 2004 köröl a kedvenc motorosboltomban láttam az első ilyen motort, azt hittem borult és átmenetileg lehányta a szezon végéig aztán kapja majd az új fényezést.


De nem. Közölte hogy egy selyemfényű és olyan rában van mint a gyönyház.


Mostanában látom autókon is, leginkább sportkocsikon, és ott nekem nagyon bucsusnak tűnik.

Terepjárón tényleg nem lehet rossz. Mármint igazi terepjárón.

2016. júl. 26. 23:17
 10/12 BiTOPro97 ***** válasza:

Hobbi terepjáró, de X5-ön borzalmas szerintem.


Új Superbnek viszont a kemény élek miatt jól áll a fekete fólia is, mint a szögletes super-, hypersport autóknak.


Amúgy gyárilag a matt fekete fényezés egy százalékban sem elérhető.

2016. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!