Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jogsi kel ere a motorra...

Milyen jogsi kel ere a motorra? (lent)

Figyelt kérdés

a telken szaladgálok egy 125ccm MZ-vel megtetszett ez a motorozás dolog autó nem érdekel nagyon inkább a motor az a helyzet ,hogy kinéztem egy KTM 450 EXC-t(tudom ez a gép kis gázra is reagál egyből elég erős motor) nem csak a hegyen használnám hanem forgalomban is na erre milyen jogsi kel (milyen kategória ) , hogy lehet eljutni eddig a kategóriáig mert én úgy tudom több kategóriára van jogsi. és külön kel letenni mindet :O


válaszokat köszönöm!



2016. máj. 31. 17:27
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és mi a véleményetek erről a KTM típusról én úgy tudom a KTM gyártja a legjobbakat
2016. máj. 31. 17:29
 2/7 $$$$$ ***** válasza:
Nos ha jól tudim 38 KW os motorrol beszélünk.Tehát A-s azaz korlátlan jogsi kell hozzá. És ha betöltötted a 24-et akkor egyböl csinálhatod ezt. Nem kell a többi kategóriát megcsinálni előtte.
2016. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok akkor nem kel segéd motorra meg utána 125ccm ig ? akkor félre tájékozódtam !
2016. máj. 31. 17:43
 4/7 $$$$$ ***** válasza:
Az A/2 amihez csak 18 nak kell leni 35 KW ig van. Tehát ha még csak 18 körúl vagy . Akkor keresgess hátha találsz egy 3KW al kissebbet :") . Vagy folytass visszább egyet :)
2016. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 $$$$$ ***** válasza:

Akkor amit az előbb irtam az felesleges :D .

Nem kell . Egyből csinálhatod a korlátlan jogsit ;) .

2016. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez király azt hittem kell vagy 2 kategóriáért fizetni mire meg lehet szerezni a nekem szükséges jogsit
2016. máj. 31. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha keresöbe bedobod hogy jogsi kategoriák 2016 na akkor vagy 200 táblázat és lleiárs tt lesz.
2016. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!