Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz Etz 250? Sziasztok! Most...

Mz Etz 250? Sziasztok! Most szeretnék venni egy 250 es Etz t és véleményeket, és tapasztalatokat szeretnék kérni róla. Ja és mondja meg nekem legyen szíves valaki hogy mekkora az első és hátsó gumi mérete.

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak arra emléxem, hogy nagyon szerettem, mert elnyűhetetlen volt.

A vásárlásnál arra figyelj, hogy se hidegen, se melegen ne legyen csapszeghangja...ha szépen, csörömpölés nélkül jár, akkor vedd meg.


Örök darab.

2016. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtudsz a típusról:

[link]

2016. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veterános forumokon van vélemény rluk böven, ötletekkel, tanácsokkal együtt.
2016. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na arra volnék én kíváncsi hogy mikor vesz a kérdező olyan MZ-t ami nem csörög...

Az a csörgés majdhogynem természetes MZ-k esetében, mondhatni üzemszerű. Attól nyugodtan meg lehet venni. A lényeg az az hogy a blokköntvénye ne legyen csapágyragasztózva (na mondjuk az éppen nem látszik kívülről), mert az azt jelento hogy annyiszor szedték már szét a blokkot szakszerűtlenül hogy a csapágyfészkek kitágultak. Ha ez a helyzet, akkor elfordulhat a csapágy a fészekben sőt ilyenkor gyorsan még jobban kiverődik, szóval a blokköntvény kuka. Na aztán keress másikat, ami jó. Az új ára, ha lehet kapni, az egy vagyon.

2016. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben odafigyelek majd. Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat.
2016. máj. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!