Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic után Citroen Xsara?

Honda Civic után Citroen Xsara?

Figyelt kérdés
Vezetési élményben mennyire lenne visszalépés? A civic egy 1.6-os, 125 lóerős, a citroen szintén 1.6-os lenne.
2016. máj. 29. 15:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mért nem veszel másik Civicet pl?
2016. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Egyik kolléganőméknek van egy 2000 körüli Xsara kombijuk. Ültem benne többször. Hát...

Elég ormótlan bumszli formája van a gépnek. Műszakilag se egy nagy szám. Rengetegszer hordják szervizbe. Hol a futómű szilentek nyöszörögnak, hol a generátor adja meg magát, máskor meg valami elektronikai probléma miatt fogja magát és leáll.

Mondjuk eléggé elhanyagolt is az a kocsi. A belseje egy trágya. Takarítva soha nem volt még szerintem. A szélvédő tele kavicsfelverődéssel, de műszakin mindig megkenik a vizsgabiztos, hogy ne nézzen oda. Ütött-kopott a kaszni. Persze ezek mind nem az autó hibái. Veheted olyantól is aki gondosabban vigyázott rá. De engem ettől függetlenül sem nyűgözött le. A 2005-ös Opelem ehhez képest egy luxusautó.

2016. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Motorikusan bomba biztos, de lehet jó, ha kirohad alólam.. Ahogy láttam ismeretségi körömben, hogy aki megcsináltatta, annak se lett túl hosszútávú a dolog 3-4 év alatt újra rozsdásodott, ezért nem szeretnék belevágni. Ahogy nézegettem 300-350e ft-ot kapnék érte, ha hozzá adom a +250-300e ft-ot, már kapok egy jó tíz évvel fiatalabb kocsit. A vezetési élménytől félek csak, mert ebben a hondában gyakorlatilag folyamatosan vigyorgok, számomra egy élmény autó. :) Amúgy mindig is magam szerelgettem a ezt a hondát, a hátsó futóművet gyakorlatilag kicseréltem, új szilentek, új csavarok ahonnan már csak kivágni lehetett /minden össze volt rohadva, mindennel/ Új fékeket kapott. Tehát nem félek attól, ha nem egy probléma mentes autóm lesz. Köszi a választ mindenkinek!
2016. máj. 30. 09:59
 14/14 Tomcatters ***** válasza:
Hát ha úgy gondolod vágjál bele :) Nagy esellyel a citroennel nem csak szilenteket fogsz cserélni ,mert azt minden autónál kell előbb utóbb a jo magyar utak miatt :) ha a motorral nem is nagyon lesz gond, de elektronika ...stb Lehet az nem fog ugy rohadni ,de sztem joval több penzt fog elvinni aprankent ... Ismerősöm 6 eves scenicjebe amit ujonan vett 106 ezernel kellett futomuvet cserelni es napokig szorakoztak,h a begyogyult csavarokat kiüssek kivagják a helyéről ... ő mesélte :) elektronikailag is hetente vannak vele bajok neki . :)
2016. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!