Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik bmw lenne a jobb az x3...

Melyik bmw lenne a jobb az x3 vagy az x5?

Figyelt kérdés

Szeretnék második autónak egy x3-as vagy x5-ös bmw-t. Benzines vagy dízeles lenne a jobb??? Ami fontos, hogy automata váltós legyen.

Most egy 2007-es 750i-m van és második autónak egy magasabbat akarok.

Évjáratba 2008-2010 körüli érdekelne. 100.000-130.000 km körüli. Ára pedig ami ennyi km-hez reális.



2016. máj. 28. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ, ha a 750i Rewell akkor illik szint ugy rewellt venni x3 esetleg x5 is :D

Ezek a kamu kérdések :) pff

Vegyél egy trabantot tán arra futja :)

2016. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az agyonfoltozott utak miatt kell másik. Föld útra nem tudom a 7 esel lemenni.

Vonóhorgom sincs.

Idén is külön fuvarost kellett hívnom, hogy kihordha a vetőmagot, műtrágyát, vegyszereket.

X3 v X5-el tudok utánfutót húzni.

2016. máj. 28. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Aham, tehát te most egy 6-8 éves BMW-t akarsz, hogy a mezőn használd.

Gondolom azt tudod, hogy ezek az autók nem valók terepre, meg azért ilyen autót kivinni a nagy porba, sárba....

2016. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naptárra sem kell nézni, szombat van... :D
2016. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem 100%-ban mezőn használni. Nem vagyok az a fajta aki szarrá hajtja a kocsikat. Elég sokat kellett a másikért is dolgozni és attól, hogy olyat vettem 6 éve még most is szép állapotban van.


Néhány hete adtam le a 15 éves ford rangert mert már nem érte meg fenntartani. Sűrűn kellett szervízbe hordani.


Jövő hónapba lesz több időm szét nézni a kereskedésekben és itt most csak néhány vélemény érdekelne. Főleg olyan embereké akiknek x3 vagy x5 van.

2016. máj. 28. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Mezőn meg se próbáld használni és amúgy is az automata váltónak nem tesz jót a pótkocsi vontatása főleg ha tele van trágyával.
2016. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A vegyszert csak elbírja.

Trágyahordásra van IFA vagy zetor.

2016. jún. 3. 05:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!