Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Venni akarok egy robogót. Mi...

Dwayne Johnson kérdése:

Venni akarok egy robogót. Mi lessz ha el kap a zsaru? 15éves leszek.

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát hja. Bár a motor sztem más téma mint egy gépkocsi.

No meg az már megint bürokráciai kérdés, hogy egyszerűen miért nincs egy olyan adatbázis ahová az adott motorok alvázszáma, motorszáma, és származási adatai behozatalnál egyből a rendszerbe kerülnek.


Persze sok motort illegálisan hoznak be, de sokról tudok, ahol ezek a papírok egyszerűen az idők során eltűntek. Ezeket pótolni meg általában lehetetlen.

Azért erre ki kéne találni valami megoldást szvsz.


De amúgy én is rendszámoztatnám a robogókat, annak ellenére, hogy én is rendszeresen használom őket.

2016. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy az ötvenesek (és a kamu ötvenesek) teljesen ellenőrizetlenül vannak forgalomban, nincs műszaki vizsga, nem ellenőrzi senki a motor- és alvázszám valódiságát, így ezekből adatbázist építeni is teljesen felesleges lenne.


Az egyetlen megoldás ugye a műszaki vizsga lenne, de ezt egy korméány sem meri meglépni, mert csökkenne a népszerűség, márpedig az jelenleg sokkal fontosabb, mint az észszerű (vagy már ésszerű?) döntések. Balkán.

2016. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Venni vehetsz nyugodtan, csak jogsi nélkül ne használd. :D
2016. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!