Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra F miért eszi a bisztosit...

Astra F miért eszi a bisztositékot?

Figyelt kérdés
tegnap elromlott az irányjelzőm, biztositékot cseréltem,de 2perc múlva kiégett. gondoltam talán gyári hibás és kicseréltem újra ami ugyszintén kb 2percig tarott, azóta a fék lámpák sem müködnek. Vészjelző rendben van

2016. máj. 23. 15:02
 1/8 A kérdező kommentje:
másodjára kisebb biztositékot tettem mint az eredeti
2016. máj. 23. 15:04
 2/8 A kérdező kommentje:
esetleg valahol zárlatra gondoltam, de fogalmam sincs hol keressem a hibát
2016. máj. 23. 15:06
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy a facom tele van ezzel az autóval, 1év alatt cseréltem vizpumpát, ablaktörlő motort, motorvezérlőt, gyújtáselosztót, és termosztátot, ha még 10ezret rá kell költenem akkor inkább szétverem
2016. máj. 23. 15:11
 4/8 A kérdező kommentje:
szóval ne tanácsoljátok, hogy vigyem szerelőhoz mert amennyit eddig szervizre költöttem abból már egy korrekt állapotú swiftet vehettem volna.
2016. máj. 23. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
sajnos nemtok választ a problémadra, de azt merem állitani, hogy az f astra egy remek kis autó a szegény ember számára. Az hogy sajnos neked sok fejfájást okozott az elmúlt időben bármelyik más, akár sokkal drágább és újabb autó is tehette volna. 8éve van f astrám és énis szivtam eleget a rengeteg villamossági problémával, ennek ellenére szeretem ezt a tipust. Ha pedig bánod hogy megvetted és nem akarsz szervizre költeni akkor ajánlom, hogy cseréd kerékpárra, mert bármiyen más autót vennél ilyen árban azzal csak rosszabbul jársz
2016. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Nem hinném, hogy valaki beírja ide a megoldást ami alapján magad meg tudnád javítani.

Verd szét.

2016. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Az autó csak azt adja vissza, amit kap.

Ezzel a szakértelemmmel, meg a nemviszemszerelőhözmerdrága hozzáállásal nem kell csodáklozni, ha igen hamar betegággyá válik az autó.

2016. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami nyilávn zárlatos.
2016. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!