Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche boxster kérdések?

Porsche boxster kérdések?

Figyelt kérdés

Mekkora a szélessége?

Milyen méretű hangszórót lehet bele tenni?

Autómagnó mérete?


2016. máj. 20. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szélessége: 1801 mm
2016. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kössz és a hifiről mit lehet tudni, meg hogy mekkora hangszórót lehet bele tenni?

Csak mert egyedi hifi-t akarok bele csinálni, papír membrános szörnyekkel (műszerész vagyok)



Szélesség meg azért érdekelt, mert akkor úgy rendezném a kertemet, bejáratot úgy alakítanám, bokrokat ki nem vágnám, szőlővel meg valamit kezdenék, hogy elférjek.

mondjuk így is van 170cm széles a bejárat, max a bokorba bele nyírok, a szőlőt meg arrébb próbálom terelni, de kb lényegtelen konklúzió!


Nincs még porsche boxsterem, de gyüllik a pénz rá ;)

2016. máj. 20. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Leglaább évjárat lenne, akkor neten ki lehetne keresgetni. :D
2016. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2000-2004 közti 3.2es 6 sebességeset néztem
2016. máj. 20. 23:43
 5/5 A kérdező kommentje:
magnót azt látom, hogy sima 1 "unit"-os, nem a dupla, hangszóróba 5,25 "-öst láttam, de ezt kicsinek tartom, szóval ebbe még segíthetnétek. Egyébként saját magnót terveztem :)
2016. máj. 21. 00:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!