Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez milyen motor?

Szerintetek ez milyen motor?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ajánlanátok-e.Nincs sok pénzem ezért ne azt mondjátok, hogy inkább egy új yamahát vagy apriliát vegyek.Előre is köszi:)


[link]


2010. ápr. 9. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kötekedésből mondom, de ez szinte egy az egyben úgy néz ki mint a keeway matrix, csak pár dolog át lett alakítva, a műszerfal az dettó ugyanaz pl csak azon a piros háromszögön nincs keeway jel, én nem ajánlom ha már ilyen "ismerős" dolgok vannak rajta
2010. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lineát, keewayt, riejut soha!

Haveromnak volt.. pff de utálta.

Újonnan vette. A legjobb akksit is leszívta egy nap alatt, ha lemerült az akksi nem lehetett berúgni, menet közben az index MAGÁTÓL leesett, olyan rideg műanyagból van szóval felejtős.


Inkább egy használt, de minőségi.

Pl:

Yamaha Jog

Honda Dio

Legjobb robogók

2010. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De elvileg Yamaha blokk van benne, akkor elvileg nem lehet annyira rossz nem?
2010. ápr. 10. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy mondanám: Yamaháról koppintott kínai (fos)blokk. Ismerős motorszerelő bevállalta az ilyenek (Linea, Keeway,stb) beüzemelését, áruházakkal, kisebb szalonokkal szerződve.

Fél év után visszaadta, megunta, hogy alig volt köztük olyan, ami kibír egy (!) hétnél többet szervíz nélkül.

Akárhogy hirdetik, dícsérik, ezek csak kínai f*stalicskák, gyártásnál semmi minőség, maximális mennyiség.

Tényleg inkább egy régebbi, bevált modellt vegyél.

Vagy egy jó simsont.

2010. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem volt Keeway robogóm 72 km -rel adtam el és már be se lehetett indítani :(

Most egy Aprilia SR Viper-em van használtan vettem, most 14 éves. Egész télen verte az idő, de bármikor beindul :)

A nagy motorom is Aprilia Pegaso, vele már európát bejártam :D


A te döntésed lesz ha Keeway-re szavazol, de ne feledd a szarsága is benne van az árban amit kifizetsz érte. Talán ezért olcsó ...

Tanácsom inkább egy öreg Aprilia!

2010. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!