Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményeket és tanácsot...

Véleményeket és tanácsot kérek autó vásárlás terén?

Figyelt kérdés
Autót vennék csak nem igazán tudom melyiket milyen típust éri meg venni ??
2016. máj. 15. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ááá, még véletlenül se írd le, hogy mire használnád, se azt, hogy kb. mekkora a keret, mert akkor még lehetne is valamit ajánlani!
2016. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire kell és hol használod... Mennyit mész vele, mennyit szánsz rá... Ez így kevés infó.


Városba mondjuk egy 2006-os benzines Suzuki Swiftel nem jársz rosszul. Keveset eszik, tipikus városi autó. Hosszabb távra egy dízel kellene, mondjuk Vw Passat 1.9 TDi.

2016. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként olyat vegyél, ami neked is tetszik. Típus terén néemt vagy japán autót vegyél: Volkswagen, Opel, Honda, Mazda, Suzuki, Skoda, Toyota. A franciát és a koreait hanyagold: Citroen, Peugeot, Kia, Renault...
2016. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél 7-es BMW-t ha van 30 misid megéri! Vagy nem ez eltt volna a kérdés, akkor egy értékhatár és igények sem ártanának.
2016. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem egy olyan 1 millió körül szánnék rá nézelődtem mondjuk a 4 golf? amiket felsoroltak jók kategóriában csak fiatal évjáratút vennék mert azzal kevesebb probléma van mint egy idősebb autóval
2016. máj. 16. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!