Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4T fűnyiró légszürője mocskos...

4T fűnyiró légszürője mocskos volt és tiszta vízben kimostam. Jol csináltam? Vagy hogy kellet volna ithon nincs kompresszor vagy azzal let volna a legjobb?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vízben????
2016. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen
2016. máj. 14. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Legtöbbször azoknak egyszerű szivacs szűrője szokott lenni, szóval a vizes mosástól nem lesz semmi baja.
2016. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utána be kell áztatni motorolajba?
2016. máj. 14. 11:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad- Szárítsd ki és mehet vissza.
2016. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha papírszűrő volt akkor az mehet a kukába, még ha már száraz akkor is. Ha szivacs, akkor megszárítani és beolajozni, legjobb a spec légszűrőolaj, de az sem tragédia ha motorolajat öntesz rá. Azt pedig jól ki kell csorgatni és nyomkodni a szivacsból.
2016. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Benzinnel érdemesebb lett volna kimosni.
2016. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha papírszűrő, akkor az kuka, bár inkább szivacs légszűrő szokott ezekben lenni.

Ha szivacs, akkor mosd ki benzinben és olajozd be. Olaj nélkül nem sokat ér, mivel az apró szennyeződések az olajfilmen tapadnak meg.

A vizes mosással sokat nem értél el... mosd ki benzinben.

2016. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szivacsnak nem lesz semmi baja viztöl csak jol ki kells záritani, fünyirokban olajba sem szokták áztatni.
2016. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tavaly vettem egy új benzines fűnyírót. A levegőszűrője egy szimpla szivacs darab. Gyárilag nincs rajta semmilyen olaj. A kezelési útmutatója sem írja, hogy olajozni kéne.


Ha kimostad és ránézésre tisztább lett mint volt, akkor csak szárítsd meg és mehet vissza! Vagy csere új szivacsra. Én biztos nem áztatgatnám semmilyen olajban.

2016. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!