Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap lesz a forgalmi vizsgám...

Holnap lesz a forgalmi vizsgám, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Már most ideges vagyok,55 óra vezetés után még mindig marhára figyelmetlen vagyok,néha ránézek a váltóra Y megfordulásnál,sokszor bekanyarodásnál nem engedem fel időben a kuplungot,stb...mit csináljak,hogy holnap a vizsgán nagy eséllyel átmenjek? Nagyon ideges vagyok már most,nem jutnak eszembe a megfordulásokra alkalmas helyek például. Nem is a bukással van a legnagyobb baj,hanem azzal,hogy kb két hónap van a következő szabad vizsgaidőpontig,de addigra már nagyon kéne a jogosítvány. Mit tegyek?
2016. máj. 5. 18:43
 1/6 anonim válasza:
Hát ha még parázol és figyelmetlen vagy ,akkor hogy akarsz forgalomba egyedül vezetni?Inkább vegyél még pár órát!
2016. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Szedd össze magad...

Általában a bénáknak elsőre sikerül..ha ez vigasztal. (Tapasztalat)

Ennyi. Figyelj az utca elején a tablákra, zebra előtt lassíta főleg ha nem beltható, balra zöldeknél ha nem írányitott zöld nézz a szembejövő kocsik mögé mert hiába fordul el előled mögötte jöhet valaki és azt elkell engedni..stb

Hajrá, ügyesen.

2016. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki parázik :D
2016. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Sikerült?
2016. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megbuktam sajnos,mondjuk hála istennek nem az én hibámból..bár így is bosszantó,de a vizsgabiztos azt mondta,hogy egyébként szépen autóztam,szóval örülök. És lehet,hogy jövő héten egy másik srác helyett el tudok menni vizsgázni,mert ő beteg lett,szóval talán nem is kell majd sokat várnom. Az a bosszantó,hogy pár perccel vizsga vége előtt jött át keresztben az úton egy bicajos és nekem kellett elsőbbséget adni,de azt hittem,velem párhuzamosan megy majd el mert szemből jött,erre utolsó pillanatban átjött keresztben előttem és bár megálltam még,de bukta...pedig már csak a pályára kellett volna visszamennem.
2016. máj. 7. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát sajnálom. Sajnos ez ilyen... De majd a kövi összejön. Hajrá!
2016. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!