Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt vezetői engedélyt...

Lejárt vezetői engedélyt mennyi időn belül kell megújítani, ha nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés
Nincs autóm jelenleg.

2016. ápr. 29. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem veszíted el. Ha lejár az orvosi alkalmassági, utána 10-15 évig is pihenhet a fiókban a vezetői engedélyed, a kutyát nem érdekli. Ha újra szükséged van rá, csak elmész az orvoshoz és ha alkalmasnak nyilvánít, készíttetsz egy új jogosítványt.
2016. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Amikor csak akarod, a jogsit nem bukod el, csak az orvosi alkalmasságot kell időről időre frissíteni.
2016. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Attól féltem, hogy egy idő után újra kell vizsgázni.

2016. ápr. 29. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha teheted csináld meg minél előbb.


Mivel kitalálhatnak bármit. Lehet, hogy kitalálják a végén, hogy egy sima 101 kódú úrvezetőnek a falon át kell látni vagy ha nem 40 ezer plusz a hosszabbítás mivel veszélyt jelentesz a közlekedőkre. Most csak mondtam valamit, utalva arra, hogy bármit kitalálhatnak mert valaki éhesebb lett.

2016. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szeretnéd akkor hosszabbitod, annyi hogy 40 felett csak 5 évre kapod.
2016. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

júniusba leszek 40! ;)

2016. ápr. 30. 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!