Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autómba beszámítják a...

Új autómba beszámítják a régit, ma lesz a csere, nagy bunkóság lenne, ha az elakadásjelző háromszöget nem adnám hozzá?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állj rajtuk bosszút! Neked is kiszámlázzák a háromszöget az új autóhoz.
2016. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak sokat járok romániába, ott meg sokszor kérik a rendőrök, hogy kettő legyen, "új" kocsiban meg úgyis egyből vezérlést cseréltetek, nem akarok minden apróságra költeni :)
2016. ápr. 25. 08:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne nagy bunkóság, én nem adnám oda, ha szükségem lenne rá, ők meg azt se fogják tudni, hogy volt-e benne egyáltalán.
2016. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Beviz Elek ***** válasza:
48%

Ezt a fillérb szót...


Kocsira van pénzed de egy elakadásjelző háromszöggel trükközöl? :D

2016. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tomcatters ***** válasza:
En sosem adtam oda ha eladtam autót a 3 szöget, se az eü dobozt ( mondjuk azt amugyis jobb ha az ember ujat vesz a saját, és utasai érdekében )
2016. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, keresek havi 110 et, veszek egy autót 800 ért, a régit beszámítják 70 ért, vezérlés, olaj, hűtővíz, szűrők csere egyből elvisz még legalább 150-et... Szóval ott spórolok, ahol csak tudok...
2016. ápr. 25. 09:01
 7/13 anonim ***** válasza:
És egy pár ezer forintos háromszöget enm tudsz venni... komolyan ennyire enm kéen sporolni.
2016. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tartozik rád, de van 2 gyerekem, etetnem kell őket, nekem is ennem kell, anyám beteg át kell járnom hozzá 250 km-re Erdélybe, számlákat kell fizetnem, dízelt kell vennem, babisittert kell fizetni... Mindezt egy 110 és egy 90 ezres fizetésből, szóval nem, rohadtul nem kérek ilyen megjegyzéseket anyuci elkényeztetett kisfiaitól...
2016. ápr. 25. 09:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha egyszer ott van az autóban, akkor biztos, hogy kivennem, meg ha pénzem is lenne rá akkor is, nem kell fizetni érte pluszba, ha van gyerekem az a pénz pont jó fagyipenznek, az meg hogy nem kell elmennem boltba megvasarolni, hanem csak atrakom a másik autóba, az kicsit egyszerűbb megoldás.
2016. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Itt nem arról szól a dolog, hogy mennyi pénzed van, hanem bunkoság, sóherség és a következő tulajjal szúrsz ki. Innentől fogva meg totál mindegy ki mit mond ezek szerint, csak ah nem birod a kritikát akkor mrt kérdezted meg " bunkoság lenne? " Az!
2016. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!